R. Schumacheris: C. Sainzas supranta, kad jis nėra prioritetas „Ferrari“

R. Schumacheris: C. Sainzas supranta, kad jis nėra prioritetas „Ferrari“
logo 2022 Balandžio 21 d. 11:14, Ferrari

Nežiūrit į tai, kad „Ferrari“ šių metų bolidas yra kur kas pajėgesnis nei pernai, pačios komandos viduje kol kas nėra jokių požymių, jog tarp dviejų ekipos pilotų kiltų smarki priešprieša. Vadinasi, kol kas nereikia duoti ir komandinių įsakymų. Juolab, kad „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto yra ne kartą pažymėjęs, kad Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas be jokių trukdžių gali kovoti tarpusavyje ir turi vienodas teises.

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Ralfas Schumacheris mano, kad nepaisant garsių Binotto pareiškimų apie lygybę, „Ferrari“ viduje sportininkai yra paskirstyti „numeriais“.

„Ferrari“ jau išdėstė savo prioritetus šiems metams, - kalbėjo Ralfas Schumacheris. - Pirmas numeris atiteko C. Leclercui. Carlosas taip pat tai žino ir todėl yra piktas. Buvo laikų, kai kai kas būdavo labai sėkmingas (Michaelis Schumacheris) ir jau iš anksto būdavo žinoma, už kurį sportininką komanda „statys“ ir aplink jį bus koncentruojamos svarbiausios pajėgos“.

Verta priminti, kad pagal gandus, „Ferrari“ ir C. Sainzas jau beveik susitarė dėl naujo kontrakto, bet lieka keli kabliukai: Carlosas nori mažiausiai dviejų metų sutarties, o „Ferrari“ su ispanu nori pasirašyti vienerių kontraktą su galimybe jį pratęsti dar metams.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2024 sezono taškai:
Komanda: Ferrari Amžius: 29 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061