Raikkonenas ir Giovinazzi Katare važiuos su sugadintais dugnais (1)

Raikkonenas ir Giovinazzi Katare važiuos su sugadintais dugnais
logo Lapkričio 21 d. 15:35, Sauber

„Alfa Romeo“ komanda susidÅ«rė su atsarginių detalių trÅ«kumu „Formulės-1“ sezono pabaigoje. Kimio Raikkoneno ir Antionio Giovinazzi bolidų dugnai buvo sugadinti per važiavimus Kataro GP metu. O komanda negali jų pakeisti, nes neturi atsarginių detalių.

Du sugadinti „Alfa Romeo“ dugnai buvo išsiųsti į bazę Šveicarijoje po San Paulo GP etapo. Juos suremontuoti bazėje suspės tik iki Saudo Arabijos GP, todėl į Katarą komanda atvažiavo be atsarginių dugnų. Gaminti naujų dugnų šveicarų komanda nesiėmė.

„Taip vėlai sezone naujos detalės jau nebegaminamos. - aiškino komandos vadybininkas Beatas Zehnderis „Auto Motor und Sport“. - Norint pagaminti naują dugną, reikia 20 dienų“.

„Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras patvirtino, kad abu pilotai Katare važiuos su sugadintais dugnais, nes komanda neturi alternatyvų.

Katare daug pilotų susidÅ«rė su bolidų apgadinimais dėl „Formulės-1“ varžyboms nepritaikytų Losailo trasos kelkrašÄių. Pavyzdžiui, kelkraštyje bolidą sulaužė „Haas“ sportininkas Nikita Mazepinas, o „Ferrari“ atstovui Charlesui Leclercui prieš lenktynes teko keisti visą automobilio važiuoklę.

Sauber F1 Team
Komanda: Sauber F1 Team 2021 sezono taškai: 11
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C41
Plačiau
Kimi Raikkonenas
Pilotas: Kimi Raikkonenas 2021 sezono taškai: 10
Komanda: Sauber Amžius: 42 m.
Plačiau
Antonio Giovinazzi
Pilotas: Antonio Giovinazzi 2021 sezono taškai: 1
Komanda: Sauber Amžius: 27 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Rokas1 logo rėmėjas
IP: ee040a3 | 11/21 15:46 Atsakyti
Tai lenktynės dar neprasidėjo, o jau 5 mašinos trasoj nukentėjo. Wow
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas