„Red Bull“ neplanuoja sustoti modernizavusi bolidą (3)

„Red Bull“ neplanuoja sustoti modernizavusi bolidą
logo Balandžio 20 d. 16:57, Red Bull Content Pool / Getty Images

Nors pergalė lenktynėse Imoloje atiteko Maxui Verstappenui, „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko mano, kad „Mercedes“ komanda buvo greitesnė.

Helmutas Marko: „Mano nuomone, Imoloje „Mercedes“ mašina buvo greitesnė už mūsų, bet aš kalbu tik apie ilgąją lenktynių distanciją. Viename greitame rate jie nusileido mūsų automobiliams. Manau, kad tai yra susiję su vėsesniu oru. Be to, kol kas „Mercedes“ sugeba geriau dirbti su padangomis.

Kai Lewisas Hamiltonas nuvažiavo greičiausią lenktynių ratą, jis galėjo panaudoti DRS, dėl to jam pavyko atkovoti net 0,4 sek. Mes ir Maxas nenorėjome rizikuoti ir pasitenkinome užtikrinta pergale. Šiais metais kova dėl titulo – dviejų lygiaverčių varžovų dvikova, todėl sezonas žada būti labai įdomus.

Žinoma, mūsų tikslas – iškovoti abu titulus. Priekyje – dar 21 etapas ir mes juose turėsime parodyti viską, ką sugebame. Didžiosios problemos prasidės prieš pat vasaros pertrauką, kai visi resursai bus nukreipti pasiruošimui 2022 metams. Jei mes su „Mercedes“ kovosime taip pat aštriai, galvoju, kad nei mes, nei varžovai nenutrauksime modernizavę šių metų bolido. Mes tikrai nenutrauksime“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 112
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau

Komentarai (3)
Sloikas
IP: 5d5468d | 04/22 15:03 Atsakyti
Po to, kai Liujisas išlėkė iš trasos, jis kreipėsi radijo ryšiu:
- Give me all the power.
- But, Lewis, we can't use quali mode for the rest of the race...
- For the sake of black people rights, just give me all the f...ing power!
- Ok, Lewis, you've got it..
hmmmm
IP: 809213b | 04/20 21:06 Atsakyti
Smagu, kad RBR kovoja stipriai su MB siemet ne vien del intrigos cempionate, bet tai neleis abiems komandom pereiti prie 2022 automobilio kurimo (tikekimes iki pat sezono galo). Ir jeigu taip atsitiks, tai galbut matysim 2022 kovoje del titulo ir MCL, FER ir ALPINE
Sharingan
IP: b931f6f | 04/20 18:03 Atsakyti
Šiaip lenkė Lando tuo metu o ne ratu atsiliekantį ir buvo kova dėl pozicijos, but thats none of my bussines
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas