Rizika su nustatymais atnešė C. Lerlercui trečią starto vietą

Rizika su nustatymais atnešė C. Lerlercui trečią starto vietą
logo 2021 Spalio 09 d. 17:55, Ferrari

Po „pole“ pozicijų šiemet Monake ir Baku „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas niekada nebuvo užėmęs aukštesnės nei ketvirtoji vieta. Į pirmąjį trejetą jis sugrįžo tik dabar rudenį Turkijoje – Stambulo trasoje monakietis kvalifikacijoje užėmė ketvirtą vietą, tačiau vieną poziciją starte jis atkovojo dėl Lewiso Hamiltono baudos.

Pasakodamas, kas leido parodyti gana gerą rezultatą, Charlesas pažymėjo savo ekipos partnerio Carloso Sainzo pagalbą ir rizikingus bolido nustatymų pasirinkimus.

„Žinojau, kad sesija bus sudėtinga, - „Sky Sports“ eteryje kalbėjo Leclercas. - Mes nutarėme pasirinkti nustatymus su tikslu juos panaudoti lenktynėse ir sparnus sureguliavome mažai prispaudžiamajai jėgai.

Manau, kad galiausiai mūsų pasirinkimas bus teisingas, bet kvalifikacijoje dėl to turėjau sunkumų.

Gerai, kad antrame segmente Carlosas padėjo man su oro maišu, nes be jo man būtų buvę sunku patekti į finalą dėl bolidų grūsties trijuose paskutiniuose posūkiuose“.

Galiausiai Leclercas tik 0,267 sek. nusileido Valtteri Bottui, kuris lenktynėse startuos pirmas. Kalbėdamas apie sportinę formą Turkijoje, sportininkas pažymėjo: „Tiesą sakant, nesu visiškai įsitikinęs. Atrodo, kad visos vidurinės grupės mašinos čia važiuoja gana neblogai.

Mes buvome arti „pole“, bet arti buvo ir kiti pilotai. Malonu matyti tokį nedidelį atsilikimą.

Lenktynėse nežadu per daug rizikuoti ir aštriai kovoti su lyderių dvejetu. Mes su jais nekovojame čempionate dėl vietų. Startai mūsų komandai ne visada gerai pavyksta, todėl aš tikrai nesiruošiu per daug rizikuoti“.

2021 m. sezone „Ferrari“ sportininkas vieną kartą buvo užlipęs ant podiumo, finišavęs antras Silverstoune.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 27
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0