S. Domenicali ragina komandas pritarti „Red Bull“ siūlymui (1)

S. Domenicali ragina komandas pritarti „Red Bull“ siūlymui
logo Vasario 05 d. 20:41, Red Bull Content Pool / Getty Images

F-1 vadovas Stefano Domenicali ragina komandas pritarti „Red Bull“ siūlymui - uždrausti variklių tobulinimo procesą. Anot italo, tai būtų naudinga ne vien tik minėtai ekipai, bet visam sportui.

Pernai „Honda“ paskelbė, kad pasibaigus šių metų sezonui pasitrauks iš čempionato. Bet „Red Bull“ tikisi susitarti su japonais ir perimti jų projektą į savo rankas. Tiesa, tam, kad tai virstu realybe, „Red Bull“ prašo užšaldyti variklių tobulinimo procesą.

Tokiam siūlymui linkę pritarti ne visi. Vienas iš jų - „Renault“, kurio planuose visiškai naujas variklis, kuris būtų naudojamas nuo kitų metų. Prancūzai taip pat nepamiršo to, jog praeityje, kai siūlė užšaldyti variklių tobulinimo procesą, „Red Bull“ tam nepritarė.

„Red Bull“ siūlymas bus svarstomas vasario 11 dieną, F-1 Komisijos posėdžio metu. Priimtas sprendimas gali nulemti „Red Bull“ tolimesnę ateitį čempionate.

S. Domenicali tikisi, jog siūlymui uždrausti variklių tobulinimo procesą bus pritarta. Anot italo, tai būtų naudinga visam sportui.

„Sprendimas dėl variklių tobulinimo proceso užšaldymo yra labai svarbus. Nesakau, kad tai būtų naudinga tik „Red Bull“. Tai būtų naudinga visai F-1“, - kalbėjo S. Domenicali.

„Mums to reikia, nes norime sutaupyti pinigų ir pasirūpinti, kad gamintojai galėtų investuoti į naujus variklius. O tai, kaip žinia, yra prioritetas daugeliui gamintojų.“

S. Domenicali tikisi, kad „Red Bull“ siūlymui pritars visi čempionato dalyviai.

„Diskusijos vyksta tinkama kryptimi. Tikiuosi, kad visi supras svarbą to, kas vyksta. Be abejo tai bus svarbiausia tema posėdžio metu. Tikiuosi, kad visi supras, jog tai būtų geriausias sprendimas ne tik ‚Red Bull“, bet visai F-1.“


Komentarai (1)
Micius
IP: 15d615f | 02/06 19:45 Atsakyti
Renukai tikrai įkals Buliams, puiki proga. Alonso neleis pritarti :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas