S. Perezas Silverstoune išbandė „Red Bull“ bolidą (1)

S. Perezas Silverstoune išbandė „Red Bull“ bolidą
logo 2021 Vasario 23 d. 20:13, Red Bull Content Pool / Getty Images

Sergio Perezas šiandien pirmą kartą sėdo už „Red Bull“ bolido vairo ir išbandė jį Silverstouno trasoje. Tiesa, meksikietis pilotavo ne naujausią, o 2019 m. ekipos automobilį. Sportininkui tai buvo proga apsiprasti naujoje aplinkoje bei pirmą kartą trasoje išbandyti bolidą su „Honda“ varikliu.

Rytoj meksikietis kartu su komandos draugu Maxu Verstappenu Silverstouno trasoje įveiks pirmuosius ratus su naujuoju „Red Bull“ bolidu, kuris buvo pristatytas šiandien.

Silverstoune rytoj pasirodys ir ekipos bandytojas Alexas Albonas. Tiesa, priešingai nei S. Perezas ir M. Verstappenas, tailandietis suks ratus su 2019 m. RB15 bolidu.

Atsižvelgiant į tai, kad šiemet priešsezoniniai bandymai truks tik tris dienas, „Red Bull“ nori, kad S. Perezas praleistų kuo daugiau laiko trasoje, nesvarbu su 2019 m. ar 2020 m. bolidu, tam, kad meksikietis kuo geriau ir greičiau apsiprastų naujoje komandoje. Nuvykus į Bahreiną, kur vyks bandymai, S. Perezas geriausiu atveju už naujo bolido vairo praleis pusantros dienos.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
:/
IP: 9fe9338 | 02/24 13:28 Atsakyti
F1 reikia žieminių padangų tokiems bandymams.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas