S. Perezas: taip nutiko pirmą ir tikiuosi, paskutinį kartą (1)

S. Perezas: taip nutiko pirmą ir tikiuosi, paskutinį kartą
logo Spalio 25 d. 21:39, Red Bull Content Pool

Trečioje vietoje Ostine surengtose F-1 lenktynėse finišavęs „Red Bull“ sportininkas Sergio Perezas po varžybų teigė, kad dar niekad taip prastai nesijautė.

Meksikietis visą savaitgalį jautėsi blogai, nes viduriavo. Prieš lenktynių startą sugedo jo gėrimo sistema, skystis išsiliejo ant pošalmio. Komandai taip ir nepavyko laiku sutvarkyti sistemos.

Kadangi sportininkas negalėjo vartoti skysčių lenktynių metu, anot paties lenktynininko, jo jėgos greitai išseko. Varžybas Ostine „Red Bull“ pilotas apibūdino kaip „fiziškai sunkiausias“.

Paklaustas, ar praeityje lenktynių metu buvo taip sunku, sportininkas atsakė trumpai: „Ne, taip nutiko pirmą ir tikiuosi, jog paskutinį kartą.“

Nepaisant visų sunkumų, sportininkas įžvelgė ir pozityvių dalykų.

„Mano lenktynes visų pirma apsunkino tai, jog ant bolido buvo sumontuotos padėvėtos vidutinio kietumo padangos. Žinant koks didelis buvo padangų nusidėvėjimas, man tai tikrai nebuvo naudinga. Nuo 20 rato lenktynės fiziškai buvo sunkios. Bet mums pavyko išsilaikyti aukštoje pozicijoje, Maxas aplenkė Lewisą. Stengėmės su Lewisu padaryti tą patį. Jis neturėjo kitos išeities, tad buvo priverstas atlikti sustojimą. Tad bent šioje srityje viskas susiklostė gana teigiamai. Bet kaip jau sakiau, nuo 20 rato aš jau stokojau jėgų.“

Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2021 sezono taškai: 190
Komanda: Red Bull Amžius: 31 m.
Plačiau
„Circuit of the Americas", Ostinas
Trasa: „Circuit of the Americas", Ostinas (JAV GP)
Ilgis: 5,513 Ratų skaičius: 56
Plačiau

Komentarai (1)
Linas.
IP: c0f748c | 10/26 07:33 Atsakyti
Saunuolis!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas