S. Perezui nerimą kelia „Mercedes“ greitis

S. Perezui nerimą kelia „Mercedes“ greitis
logo Spalio 23 d. 11:30, Red Bull Content Pool

Sergio Perezas buvo greičiausias antrose JAV GP savaitgalio treniruotėse. Bet sportininkas per daug to nesureikšmina ir labiau nerimauja dėl „Mercedes“ pademonstruoto tempo.

Pirmoje treniruotėje Valtteri Bottas „Red Bull“ lenktynininką Maxą Verstappeną pranoko beveik sekunde. Nors antroje ir buvo greičiausias S. Perezas, L. Hamiltonui pavyko užfiksuoti geresnį rezultatą. Tiesa, jis buvo anuliuotas, nes sportininkas nepaisė trasos ribų.

„Treniruotėse jie tikrai buvo labai stiprūs, todėl pažiūrėsime, koks bus jų tempas kvalifikacijoje“, - sakė S. Perezas.

„Važiavimų metu jaučiausi gerai, bet nebuvau labai patenkintas padangų degradacija. Todėl manau, kad turime kur tobulėti ir pabandyti rasti daugiau greičio.“

Maxas Verstappenas antrose treniruotėse liko tik aštuntas. Užfiksuoti geresnį rezultatą sportininkui vis sutrukdydavo lėčiau važiavę varžovai.

„Įveikiant trumpas distancijas situacija neatrodė prasta, tiesiog mums trukdė lėčiau važiavę varžovai, - kalbėjo M. Verstappenas.

„Lengva nebuvo, trasa gana nelygi, o rasti tinkamą bolido balansą nebuvo taip paprasta. Tačiau yra keletas teigiamų dalykų, ties kuriais ir sutelksime dėmesį.“

„Circuit of the Americas", Ostinas
Trasa: „Circuit of the Americas", Ostinas (JAV GP)
Ilgis: 5,513 Ratų skaičius: 56
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas