S. Vandoorne: džiaugiuosi padėdamas „Mercedes“

S. Vandoorne: džiaugiuosi padėdamas „Mercedes“
logo 2019 Vasario 27 d. 12:05, McLaren F1

Praradęs pagrindinio piloto vietą „McLaren“ komandoje praėjusiųjų metų pabaigoje, Stoffelis Vandoorne pasirašė sutartį su „Mercedes“ ir darbą su simuliatoriumi Braklyje derina su lenktynėmis „Formulėje-E“.

Stoffelis Vandoorne: „Paskutiniu metu kiek pasikeitė mano planai ir aš atvažiavau į Barseloną – čia turiu suplanavęs keletą susitikimų. Šaunu sugrįžti į serviso zoną ir čia pamatyti tuos, su kuriais aš praleidau daug laiko.

Dabar aš daug dirbu su simuliatoriumi „Mercedes“ bazėje Braklyje. Man patinka nauja aplinka, aš didžiuojuosi tapęs šios komandos dalimi, kuri neseniai iškovojo penktąjį titulą. Dabar aš turiu naują vaidmenį ir džiaugiuosi galėdamas padėti dirbant su naująją mašina. „Mercedes“ dirba visai ne taip, kaip „McLaren“. Man įdomu stebėti mašinos konstravimo procesą ir jos paruošimą sezonui – aš matau, kiek daug jėgų jie įdeda, norėdami pasiekti sėkmės.

„Ferrari“ kol kas einasi viskas gerai nuo pat bandymų pradžios, bet taip būdavo ir ankstesniais metais, kai jie užtikrintai pradėdavo sezoną. Varžovai neatskleidžia visų kortų, mes nežinome, pagal kokią programą jie dirba.

Žinoma, „Ferrari“ turi gerą mašiną, jie puikiai pradės sezoną, bet pažiūrėsime, kaip visi tobulins savuosius bolidus. Spėju, kad „Red Bull“ su „Honda“ motorais galės įsikišti į kovas dėl pergalių. Tai jau visai ne tas variklis, su kokiu aš dirbau „McLaren“ laikais. Dabar viskas kitaip. Jie pakovos dėl pergalių šiame sezone, bet kol kas labai anksti spręsti apie tai, ar galės jie pretenduoti į titulą.

Pažiūrėsime, kas laukia „McLaren“. Per pirmąją bandymų savaitę jų mašina nuvažiavo daug ratų – tai gera pradžia. Per pirmas keturias dienas jie nuvažiavo ilgesnę distanciją nei per tris metus žiemos bandymų. Sunku pasakyti, kiek greita išėjo jiems mašina ir kokias pozicijas jie užims“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas