S. Vettelis: esu šiek tiek nusivylęs rezultatu, bet E. Oconas nepadarė nei vienos klaidos (2)

S. Vettelis: esu šiek tiek nusivylęs rezultatu, bet E. Oconas nepadarė nei vienos klaidos
logo Rugpjūčio 01 d. 19:19, Aston Martin F1

Startavęs iš 10-osios pozicijos, S. Vettelis po chaotiškos lenktynių Vengrijoje pradžios, kurios buvo laikinai sustabdytos, pirmuosiuose ratuose jau buvo užėmęs 2-ąją poziciją. Nesugebėjęs aplenkti „Alpine F-1“ piloto E. Ocono, vokietis pasiekęs finišą lipo ant antrojo nugalėtojų prizininkų laiptelio. 

„Aišku, esu šiek tiek nusivylęs, nes jaučiau, kad buvau greitesnis už Estebaną didžiąją lenktynių dalį, mėginau jį spausti ir priversti suklysti, bet jis nepadarė nei vienos klaidos ir aš negalėjau prie jo priartėti koviniu atstumu. Ši trasa, kurioje labai sunku atlikti lenkimus taip pat nepagelbėjo“, – komentavo „Aston Martin“ lenktynininkas. 

„Šiandieninis rezultatas mūsų komandai žymi puiki pasiekimą, tačiau, kai esi taip arti išsvajotosios pirmosios vietos lenktynėse, tavo tikslas – tik pergalė, o ne antroji vieta.“

„Mano startas nebuvo labai geras, bet rikiuotėse priekyje pirmuosiuose posūkiuose vyko atkakli kova ir daug incidentų. Nusprendžiau važiuoti išorine važiuojamosios trajektorijos dalimi, kuri buvo „švari“ ir sugebėjau atsidurti rikiuotės priekyje.“ 

Aston Martin Cognizant Formula One
Komanda: Aston Martin Cognizant Formula One 2021 sezono taškai: 61
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: TBA
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2021 sezono taškai: 35
Komanda: Aston Martin Amžius: 34 m.
Plačiau

Komentarai (2)
Zeto
IP: 7405d49 | 08/01 20:21 Atsakyti
kai su komanda vidutinioke finisuoji antras ir esi nusivyles rezultatu... Seniau viskas budavo kitaip
fnatic
IP: c2cc812 | 08/01 20:01 Atsakyti
Šaunuolis Sebas, šiandien finišą pasiekė su sveikais bolidais tik vyrai, kiti sedėjo boksuose arba kankinosi su apdaužytais dugnais ten kažkur gale.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas