S. Vettelis laiką leidžia namuose

S. Vettelis laiką leidžia namuose
logo Balandžio 18 d. 10:23, Ferrari

Vaizdo konferencijos su žurnalistais metu Sebastianas Vettelis kalbėjo ne vien apie lenktynes. Spaudos atstovus taip pat domino, kaip keturiskart pasaulio čempionas dabar leidžia laiką, būdamas priverstinėje izoliacijoje savo namuose Šveicarijos Ellighauseno miestelyje.

„Ilgai voliotis lovoje? Kai jūs turite tris vaikus, tai yra neįmanoma, su jais reikia užsiimti visą dieną ir niekada nenuobodžiauti, - atsakė Sebastianas. – Man tikrai patinka leisti laiką su šeima ir kol kas mums sekasi su oru, aš galiu prižiūrėti namus ir savo sodą – anksčiau šiuos reikalus atidėliodavau ateičiai. Mes važiuojame tik pirkti maisto, visą kitą laiką leidžiame namuose.

Dabar atsirado laiko įvairiausiems reikalams. Man nereikia lankytis treniruoklių salėje, visą įrangą turiu namuose, todėl be problemų galiu treniruotis. Kai tik sezonas prasidės, aš fiziškai būsiu geriau pasiruošęs nei kovo mėnesį. Bet lenktynių, žinoma, man trūksta.

Situacija ir toliau išlieka labai rimta, mes matome, kad vyriausybė jau pradeda švelninti galiojančius apribojimus, bet mes ir toliau turime būti labai atsakingais. Šiuo metu mes galime atlikti savotišką perkrovą ir suprasti, kas tavo gyvenime yra svarbiausia. Tikiuosi, kad išvados, padarytos dabar, bus naudingos mums ateityje“.

Kai Sebastiano paklausė, ką jis norėtų pirmiausiai padaryti, kai tik krizė užsibaigs, atsakė: „Stoti prie lenktynių starto. Be to, man reikia nueiti į kirpyklą. Žinoma, yra žmonių, kurie trokšta kur kas daugiau nei aš. Ir, žinoma, norėtųsi greičiau pasimatyti su tais šeimos nariais, su kuriais dabar susitikti negalime“.

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos