S. Vettelis palaiko perėjimą prie naujų degalų

S. Vettelis palaiko perėjimą prie naujų degalų
logo 2020 Lapkričio 22 d. 20:09, Ferrari

Sebastianą Vettelį džiugina „Formulės-1“ ir FIA pastangos padaryti mūsų mėgstamą F-1 sportą mažiau kenksmingu aplinkai. Kur kas „žalesne“ „Formulė-1“ turėtų tapti palaipsniui pereinant prie biologinių degalų ir šio proceso pradžia yra numatyta 2022 metais.

„Tapdamas vyresniu, įgyji daugiau išminties, ypač kai užsiimi vaikų auklėjimu. Tada pradedi galvoti, kokį mes jiems paliksime šį pasaulį, kuriame jie turės gyventi, - kalbėjo keturiskart pasaulio čempionas. – „Formulė-1“ jau turi planus ateičiai ir mano galva, įdomiausia šių planų dalis yra noras pereiti prie biologinių arba sintetinių degalų.

Tai galės duoti žymų efektą, kartu tokios technologijos bus naudingos ir už F-1 lenktynių trasų. Mes turime pačias moderniausias technologijas ir gabiausius inžinierius, kurie galės pagreitinti šį procesą.

„Formulė-1“ gali užsibrėžti sau naują užduotį, tam mes turime visus reikiamus resursus, nes komandos techninei pusei skiria milžiniškas lėšas. Tai kodėl viso to nepanaudojus kažkam naudingam, kas, be abejo, vėliau būtų panaudota ir gaminant serijinius automobilius?“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749