S. Vettelis: persistengėme su dviem sustojimais

S. Vettelis: persistengėme su dviem sustojimais
logo 2011 Balandžio 17 d. 13:18, Getty Images
Sebastianas Vettelis, po iškovotų dviejų pergalių iš eilės, trečiose likęs antras, pripažino, jog dviejų sustojimų taktika Kinijoje buvo klaidingas pasirinkimas.
Tris kartus techninio aptarnavimo zonoje apsilankęs Lewisas Hamiltonas lenktynėms artėjant prie pabaigos aplenkė vokietį ir iškovojo pergalę. „Red Bull“ ekipai liko tenkintis antra ir trečia vietomis.
„Persistengėme su dviem sustojimais. Viskas baigėsi tuo, jog važiavau su kietos sudėties padangomis ir stebėjau kaip artėja Lewisas. Nebuvo prasmės jam stipriai priešintis. Gyniau poziciją tiek, kiek galėjau ir stengiausi prarasti kuo mažiau laiko“, - duodamas interviu kalbėjo S. Vettelis.
„Šiandien padarėme keletą klaidų bei turėjome šiokių tokių problemų, tačiau vis tiek finišavome antri, dėl to aš esu labai patenkintas. Sveikinu Lewisą. Šiandien pamatėme, jog kai bandai daryti kažką kitaip, imi klysti. Tai normalu, todėl nieko keisto, jog atsiranda kažkas, kas tave įveikia. Šiandien daug ko išmokome. Esu vienintelis sportininkas naudojęs dviejų sustojimų taktiką, kuriam pavyko užlipti ant podiumo. Tad turime kuo pasidžiaugti“, - sakė „Red Bull“ pilotas.
Čempionato lyderis taip pat pakomentavo lenktynių startą bei J. Buttono klaidą techninio aptarnavimo zonoje.
„Tai nebuvo pats geriausias startas šiais metais. Pasirodo kairė trasos pusė nebuvo pati idealiausia vieta pradėti lenktynes. Likau nustebęs kai Jensonas pasuko į mano sustojimo vietą. Panašiai buvo nutikę „Toro Rosso“ ekipai. Nežinau kas žmones traukia sustoti mūsų garaže... Tačiau mūsų vyrukai nepasimetė ir puikiai atliko savo darbą“, - sakė vokietis.
„Red Bull“ pilotas prisipažino, jog ekipai šiandienos lenktynėse nepavyko išvengti problemų su radijo ryšiu bei KERS sistema.
„Problemos su radijo ryšiu tikrai nepadėjo. Dažniausiai jo dėka apsikeitinėji informacija, klausinėji apie padangas, varžovus... Daug ko klausinėjau, bet atsakymų taip ir nesulaukiau. Taigi, turėjome problemų su radijo ryšiu bei KERS sistema. Viena iš tų dienų kai nepavyko išvengti problemų“, - pridūrė S. Vettelis.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas