S. Vettelis: svarbiausia buvo tinkamu metu atliktas lenkimas (1)

S. Vettelis: svarbiausia buvo tinkamu metu atliktas lenkimas
logo 2018 Rugpjūčio 26 d. 18:44, Ferrari

Sebastiano Vettelio svaitgalis Belgijoje susiklostė itin gerai. Iš antrosios pozicijos startavęs vokietis triumfavo Spa ir sumažino atsilikimą nuo Lewiso Hamiltono.

Negana to, „Ferrari“ pilotas iškovojo 52-ąją pergalę ir pagal šÄ¯ skaičių aplenkė Alainą Prostą bei pakilo į trečią vietą pagal pergales F-1.

„Daugiau pergalių negu Alainas, vau.

Turėjau gerą startą ir nesu tikras ar Lewisas mane matė, nes jis stÅ«mė mane į kairę pusę. Tačiau žinojau, kad turėsiu savo šansą kiek vėliau.

Manau, kad viską apskaičiavau gerai, kadangi praėjusiais metais man vis pritrūkdavo. Atrodė, kad viskas buvo geriau negu praėjusiais metais. Svarbiausia buvo tinkamu metu atlikti lenkimą.

Maniau, kad su tuo susitvarkiau idealiai, tačiau tada atsirado „Force India“. Bet kai išvažiavau priekyje, man gerokai palengvėjo.

Tada pasirodė saugos automobilis ir tada jau buvo viskas priešingai. Turėjau gerą startą, gerą išvažiavimą pirmame posÅ«kyje ir viską atlikau švariai.

Lewisas labai spaudė prieš pirmąjį sustojimą. Jis buvo labai greitas. Tačiau po sustojimo aš galėjau kontroliuoti tempą“, - kalbėjo S. Vettelis.


Komentarai (1)
žiūrovas f-1
| 08/27 20:08 Atsakyti
Tikiuos Vettelis tokiu lenktyniu sekmingu dar si sezona tures nemazai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas