S. Vettelis: tai buvo mano klaida

S. Vettelis: tai buvo mano klaida
logo 2019 Liepos 14 d. 18:51, Ferrari

Sebastianas Vettelis lenktynėse Silverstoune stabdymo metu įsirėžė į Maxo Verstappeno bolidą ir už tai buvo nubaustas 10 sek. bauda ir gavo 2 baudos taškus. Po finišo „Ferrari“ pilotas prisiėmė sau visą kaltę dėl šio incidento...

Sebastianas Vettelis: „Tai buvo mano klaida. Maxas aplenkė mane Stowe posÅ«kyje, po to jis plačiai išvažiavo iš posÅ«kio ir davė man šansą kontratakuoti. Aš galvojau... Atrodė, kad jis pajudės į dešinę ir aš turėsiu vietos aplenkti jį iš kairės – aš to tikėjausi, tačiau jis neatidarė trajektorijos. Tuo momentu jau buvo vėlu stabdyti, kadangi aš buvau labai arti iš galo – ir aš į jį atsitrenkiau.

Jei kalbėsime apie greitį lenktynėse, tai šiandien esu patenkintas mašina. Lenktynių pradžioje buvo keletas svarbių momentų, kai pavyko įgauti pranašumą dėl saugos automobilio – aš aplenkiau net tris varžovus. Tarp mÅ«sų ir „Red Bull“ vyko itin artima kova, bet pirmuosiuose ratuose ir varžybų pabaigoje Maxas buvo pernelyg greitas mums. Tikėtina, kad aš turėjau finišuoti ketvirtas, bet neišÄ—jo. Aš negaliu bÅ«ti patenkintas tokiu rezultatu“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0