S. Vetteliui – 10 starto vietų bauda (112)

S. Vetteliui – 10 starto vietų bauda
logo 2009 Kovo 29 d. 13:42, Getty Images
Australijos GP lenktynių teisėjai Sebastianui Vetteliui skyrė starto 10 pozicijų žemiau iškovotosios kvalifikacijoje kitose lenktynėse bausmę, o taip pat jam ir jo atstovaujamai „Red Bull“ komandai – 50 000 JAV dolerių piniginę baudą.
Starto pozicijų nuobauda jaunajam vokiečių pilotui buvo pritaikyta už susidūrimą su „BMW Sauber“ atstovu Robertu Kubica likus trims ratams iki lenktynių Melburne finišo. Teisėjų nuomone, nubaustas lenktynininkas sukėlė avariją ir išstūmė kitą pilotą už trasos ribų.
Piniginė bauda „Red Bull“ ekipai ir lenktynininkui buvo skirta už tai, kad komanda S. Vetteliui po susidūrimo su varžovu ir stuktelėjimo į sieną liepė toliau važiuoti smarkiai apgadintu bolidu, taip sukeliant pavojų kitiems varžybų dalyviams.

Komentarai (112)


SenisBS
| 2009 Kovo 30 d. 22:01
Geriausia bauda - liko be tasku. Tas pasivazinejimas triraciu, tai kvailumas, kuris praeis kai daugiau koses suvalgys.
HORN
| 2009 Kovo 30 d. 17:07
Atydziai perziurejus matosi, kad posukio pabaigoje Vetellis nesugeba bolido pasukti posukio spinduliui ir pradeda stumti Roberta. Bauda teisinga butu teisinga, bet man kyla klausimas kodel pernai buvo aiskinama, kad esantis viduje visada teisus, pvz: Kimis SPA pries Lewis'a, Lewis'as Vokietijoje pries Piquet ir berods Massa. Cia analogiska situacija, tik kad isoreje buves Kubica nepasitrauke is trasos.
T-Ervis
| 2009 Kovo 30 d. 09:29
karalius1978 >> Jeigu geriau pažiūrėsi,tai pamatysi kad užsiimu gynyba...o dėl incidento tai jau rašiau,kad lemiamą sprendimą teisėjai priėmė perklausę Vetelio pokalbius.Mano nuomone kalti abu tik atkreipk dėmesį...Vetelis labai nemėgsta praleisdinėti greitesnių bolidų ir ši bauda gal kiek atvėsins.
robke
| 2009 Kovo 30 d. 09:24
Abu geri lenktyninkai ir abieju gaila, kad nepelne tasku. Lenkas dar ir Buttona galejo pasivyti su savo tempu. O kad pasistumde, tai tik irode, kad kiausus turi.... Uz vaziavima trim ratais tai teisingai nubaude. Cia gi ne triraciu formule...
VILI
| 2009 Kovo 30 d. 08:47
Per daug islepinta ta formule.. vyrai vos ne bobos, kad va visi taip kovotu lystu naglai stumdytus, o dabar. tiesiog as isvarau i prieki tu kitus laikyk uz galo ir tiek. ir wow pergale be didesnio vargo.. norisi intrigu.. kad ziurint galetum oj aj, oho.. nes dabar beziurint ir uzmiegi
kryspinas
| 2009 Kovo 30 d. 07:50
dar per svelnia bauda gavo.. tikrai reikejo grieztai.. Butu prarades pozicija.. tik ne buvo principo reikalas nepraleist.. Neveltui juk atsiprasinejo visos komandos.. veteleis...
Varioo
| 2009 Kovo 30 d. 00:46
taip iseina reikia nesiginti, kai tave lenkia, tiesiog praleisti ir viskas bus ok? cia abu kalti buvo ir nieko nereikejo bausti. O rubikas kazkaip praslydo pro teiseju akis... O gal ten visai ne teisejai, o kokie valdininkai ar bankininkai, kad net lentyniu situacijose nieko neraukia?
Seatas
| 2009 Kovo 29 d. 23:22
Labai dziaugiuosi uz Vetteli, bet pagal Italu komentatorius jis ir yra kaltesnis
Daralaus
| 2009 Kovo 29 d. 23:06
Manau, kad tai buvo lenktyniu situacija, abu kalti vienodai(gal Kubica siek tiek daugiau, nes turejo akivaizdu pranasuma ir galejo lenkti ne tokiame staigiame posukyje :- ) )Bausti nederejo.
fan of ferrari
| 2009 Kovo 29 d. 22:40
mano nuomone abu kalti. Kubica galbut ne vietoj lenkti uzsimane o Vettelis pamates kas sh gaunas pasikarsciavo ir mes pamateme viso to rezultata.
×