Šeši „Formulės-1“ lenktynininkai dalyvaus labdaringose esporto varžybose

Šeši „Formulės-1“ lenktynininkai dalyvaus labdaringose esporto varžybose
logo 2020 Balandžio 11 d. 16:27, Ferrari

„Formulės-1“ lenktynininkai ir toliau laukia momento, kuomet bus suvaldytas koronavirusas ir čempionatas pagaliau galės startuoti.

Atsiradusį laisvą laiką dalis pilotų išnaudoja žaisdami kompiuterinius žaidimus ir dalyvaudami įvairiuose virtualiuose čempionatuose. Šeštadienį startuos labdaringa virtualių lenktynių serija „Race for the World“, kurioje sutiko dalyvauti šeši F-1 lenktynininkai: Charlesas Leclercas, Lando Norrisas, Alexanderis Albonas, Geroge'as Russellas, Nicholas Latifi ir Antonio Giovinazzi.

„Race for the World“ metu bus siekiama surinkti bent 100 tūkst. JAV dolerių, kurie bus skirti kovai su koronaviruso pandemija.

Iš viso bus surengtos trejos lenktynės, o pirmosios įvyks jau šeštadienio vakarą, 20 valandą Lietuvos laiku. Lenktynės taip pat suplanuotos artėjantį antradienį bei penktadienį, o visas jas bus galima tiesiogiai stebėti „Twitch“ platformoje.

Prie F-1 pilotų prisijungs kitų lenktynių serijų atstovai bei keli kviestiniai svečiai, tarp kurių bus ir Madrido „Real“ vartininkas Thibaut Courtois.

„Race for the World“ metu bus naudojamas oficialus F-1 žaidimas, o trasą, kurioje vyks lenktynės, dalyviai sužinos likus tik 15 minučių iki starto.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237