::SVARBU:: GP12 ir sezono uzdarymas

2004 Birželio 03 d. 15:32

Sveiki,

pranesu, kad GP12 vyks taip pat, kaip ir GP11 t.y. du vaziavimai 10 gokartu po 15 min.
Ispejimas akivaizdziai letesnems lenktynininkams galioja.


Dabar kita svarbi naujiena - sezono uzdarymas planuojamas klube Malibu, kur mums bus skirta banketine sale.
Noreciau, kad visi pagalvotumete kas tikrai vyks i uzdaryma ir kiek sveciu atsives su savimi.
Preliminari vakaro kaina vienam zmogui (salti uzkandziai ir sale) 25Lt (keturiems GO-1 Teisejams - nemokamai).
Alkoholi galima atsivesti su savimi arba pirkti vietoje.
Alus vietoje mums kainuos ('special prisce') 0,5L - 3,5Lt; 0,33L - 2,3Lt.


Kol kas tiek.
Kai turesim detalesne informacija (meniu, zmoniu skaicius ir t.t.), apie tai bus pranesta.


rgds,
AF1

2004 Birželio 03 d. 15:47

hmz....galima tikslia data ir laika? :)

2004 Birželio 03 d. 15:51

Jou pagaliau tusas arteja seniai lauktas ir pagalilau sulauktas...ech atsiputimas!!!

2004 Birželio 03 d. 15:51

o... mano dar geltonos korteles neisnyko

2004 Birželio 03 d. 15:58

grazus spalvotas Pumba ;)

2004 Birželio 03 d. 16:00

Prasau nefloodinti. Laikas numatomas ta pacia diena - 2004-06-12 - po etapo, 19:00 val.

2004 Birželio 03 d. 16:08

as busiu butinai +1 zmogus

2004 Birželio 03 d. 16:15

Kaunieciams transportas bus isskirtas ar reikes ankstai susispaudus Vredestein Team bagazineje atkakti ? :)
Jei rimtai, tai is anksto nepranesus i vakareli ileisti nebus?Etape butinai sudalyvausiu, o del vakaro paaiskes tik ta pacia diena.Gal nieko baisaus jei nepranesiu-tilpsiu gal kur ing kamputy YES'ui ant keliu?... ;) Aisku, jei vieta ant jo keliu nebus uzimta :)

2004 Birželio 03 d. 16:18

Taigi, jau yra patikslinta info.

data:
2004-06-12

laikas:
19:00-06:00

vieta:
Malibu klubas, banketine sale

kaina vienam zmogui:
21-23Lt (galutine priklausys nuo dalyviu skaiciaus, tad visu prasau iki pirmadienio apsispresti ar vyksite, ar vyksite vienas, ar su kolegomi)

meniu (gerimai):
alkoholi kiekvienas gali atsinesti su savimi, bet yra ir paprastesnis budas - pirkti aluti (Svyturio) vietoje.
alus:
Svyturio
0,5L - 3,5Lt (standartine 0,5L kaina 5Lt :D);
0,33L - 2,3Lt.

maistas (ieina i anksciau mineta kaina):
Šalti užkandžiai: Sumuštiniai su silke
Sumuštiniai su lašiša
Sumuštiniai su mėsos asorti

Užkandžiai prie alaus:
Keturi draugai (sūris, alyvuogės, kepta duona ir sūrus riešutai)
Sūrio spurgos

Salotos: Šviežių daržovių asorti
Kiniškos salotos
Gracija (morkos, pievagrybiai, paprika, alyvuogės, salierai, vištiena, užpilas)
Pievagrybių – kumpio salotos

Desertas:
Vaisiai

meniu maistas (savanoriskai ir papildomai):
picos:
kas nores, gales uzsisakyti bet kokia pica, kuri bus iskepta vietoje (iki pat 06:00 val ryto)


Lygtai viskas. Bus klausimu, rasykite.


rgds,
AF1

PS Big ACIU Yes uz pagalba organizuojant uzdarymo vakara!

2004 Birželio 03 d. 16:21

Atsakymus apie dalyvavima butu labai gerai sulaukti adresu
[b][email protected][/b]

Pinigus vakarui rinksime antradieni-treciadieni, konkretu laika paskelbsiu kita savaite.

Prasau nestabdyti ;) ir reaguoti zaibiskai, nes po to bus velu...

2004 Birželio 03 d. 16:26

Zhalias > nu, ziurint, kaip paskutinis etapas pavyks - gali buti ir taip, kad Mariaus visi keliai bei kitos atramos bus uzimtos, o pas mane ant keliu tik tu tenoresi sedeti :D
Bet siaip reiktu kaip normaliam zmogui is anksto pranesti - cia gi rimta chebra baliuska organizuoja, reikia planuotis, kiek zmoniu bus, reikia ir babkes surinkti :) O is anksto nepranesusiu lauks viena dalia - teks kalte ispirkti prie graziu blizganciu stulpu musu uzsakytos banketines sales vidury ;)

Beje, patikslinimas del picu - jas bus galima uzsisakineti ne iki 6, o tik iki 3 val. (nors ir nesitiki, kad kas nors po trecios dar picu nores:))

2004 Birželio 03 d. 16:30

xem,cia tox klausimas is salies: o spelione bus?

2004 Birželio 03 d. 16:36

vsk> bus, speliones tema - "kas greiciau nulus?" "D

sorry uz offtopica ;)

2004 Birželio 03 d. 16:37

vsk>> jei nori gali paspėlioti kas kokią picą užsisakys :D :D :D

2004 Birželio 03 d. 16:37

vsk > ka cia spelioti - pjanke tikrai bus :)

2004 Birželio 03 d. 16:43

YES>Po tokiu grasinimu skubiai issiunciau e-muila apie dalyvavima.Sugedijai tu cia mane su ta rimta chebra...
P.S.O vinigreto ar buz?Megstu minkstai galva padeti :)
P.P.S. As irgi rimtaz! Ir nebijau nei 1_Protingas nei visiskas nulis :) (Cia turetu pabrezti mano rimtuma...)

2004 Birželio 03 d. 16:51

Beje, GO-1 dalyviams viskas kaip ir aisku, taciau noreciau trumpai isdestyti situacija galbut prisijungsiantiems sveciams.
I musu sale renkames 19:00, pasistiprinam uzkandziais, atsigaivinam saikingu kiekiu alaus ir apie 19:30-20:00 prasides oficialioji GO-1 sezono uzdarymo dalis - apdovanojimai, padekos, komandu pasirodymai ir t.t. Po oficialiosios dalies bus neoficialioji - svenciami apdovanojimai, laistomos nuoskaudos, taikomasi su visais isstumtais is trasos sezono metu, galbut sokama, dainuojama ar pan.
Banketine sale tikrai labai jauki - jei kas buvot Malibu uzdaroje saleje tikrai patvirtins mano zodzius. Palei sienas isrikiuoti mazdaug 6 staleliai su miksto iranga sedejimui, 6-10-iai zmoniu kiekvienas; viename kampe yra veiksiantis baras, prie jo - svediskas stalas su uzkandziais, vidury sales - sokiu aikstele (arba scena - ziurint kam naudosi) su dargi dviem chromuotais stulpais (jei kas uzsimanys surengti spec. pasirodyma:)). Apsvietimas bus labai jaukus; muzika - kokios tik noresim (aisku, vakaro vinis bus "Sound of GO-1 vol.2"), norintiems karaokes - du radio mikrofonai.
Ech, greiciau visa tai :)

2004 Birželio 03 d. 17:03

Zhalias > dabar "vinigretas" sako tik runkeliai, mes gi ta dalyka jau seniai vadinam "Kiniskos salotos" (see menu attached) :)

2004 Birželio 03 d. 17:31

YES>Vot tuom mes, provincialai, ir skiriames nuo sostines gyventoju-sakem, sakom ir sakysim vinigretazzz!!! :) Bet sutik, juk daug graziau skamba "dejau veidu i vinigreta", negu kad "dejau veidu i kiniskas salotas"... Vot tuom mes, poetai, ir skiriames nuo jusu ;)

2004 Birželio 03 d. 17:39

AF1,antoska,Yes>>:lol: nu geraj paklausiu kitajp: ar bus GP12 lenktyniu (o ne sezono uzdarimo/luzimo/picu/pjankiu) spelione? wou:nya2: nors man taip atrodo kad uzdarymas svarbiau uz pacias lenktynes :jump:

2004 Birželio 03 d. 20:48

vsk>> o kada nebuvo ?? :D

2004 Birželio 03 d. 23:19

antoska>>si sezona jau viena kart nebuvo...:(

2004 Birželio 03 d. 23:35

Kada?? :confused: Kažkaip nelabai pamenu. Nu gal :)

2004 Birželio 03 d. 23:39

antoska>>kazkurio etapo,berots tai buvo Damon Hill Gp,speliones tikrai nebuvo...gali net paieskot GO-1 forume temos apie tai;)

2004 Birželio 03 d. 23:50

sorry, cia truputi ne i tema :) jus stebiu pora meteliu ir norejau paklausti, ar viskas liko po senovei ir uz 40 lt galima vel sudalyvauti lenktynese (bent paskutinese) ziemos miegu miegojau ;) Lauxiu atsakymo :)

2004 Birželio 04 d. 00:11

uzdaryme tikrai reix dalyvaut ;)

2004 Birželio 04 d. 02:22

Jeigu kam reikes picos po 3, tai galesiu pavaryt bent pora nemokamai... :D

2004 Birželio 04 d. 08:21

schutis> viskas liko 'posenovei' tik du paskutinius etapus vaziuojam ne po 10, o po 15 min, tad tai kainuoja 50Lt.
FormulaOne> cia pasiulymas? ;)

2004 Birželio 04 d. 10:05

AF1> Uzdaryme ir as registruojuos dalyvauti (+dar 1 asm.), o gal netycia yra laisva vietele ir paskutiniame etape sudalyvaut?

2004 Birželio 07 d. 09:53

Gal jau yra žinių, kada prasidės paskutinis etapas? Ba toks vaizdas, kad šeštadienį visą dieną miegosim ir tik vakare susirinksim uždarymo švęsti :)

2004 Birželio 07 d. 10:45

uzdaryme busiu :)

2004 Birželio 07 d. 14:35

Teisutis> 11 val :)

Visiems, kas nezino kur yra Malibu -
Zirmunai, salia troleibusu ziedo (pvz 13 marsruto).
Kaireje buves SoDra pastatas, o pavaziavus i prieki kokiu 30 m, posukis i desine ir jau matote kluba.

Atvykus reiktu pasakyti, kad Jus keliaujate i rezervuota sale. Jei sis budas netinka, skambinkite man arba Yes'ui. Tlf. numerius manau turite.

Viska smulkiau papasakosiu pinigu rinkimo 'vakarelio' metu (rytoj arba poryt).


rgds,
AF1

2004 Birželio 07 d. 14:45

siulymas butu visiems vaziuoti be masinu - tada paprasciau rasti taxo pagalba ;) juk vaziuojate svesti ;)

2004 Birželio 07 d. 15:19

Info vilnieciams:

pinigu rinkimo vakarelis ivyks treciadieni, 2004-06-09, 20:00-21:30 val. prie RIMI supermarketo (Savanoriu pr.).

Lauksiu Jusu aiksteleje prie pat "sienos", uz antro iejimo i RIMI (ten dar iejimas i Parex banka yra), mano auto - bronz-sidabro spalvos BMW 5-ukas, valst.nr. xxx_530.


Info kaunieciams:

pinigu rinkimo vakarelis (priespieciai) ivyks ketvirtadieni, 2004-06-10, apie 13 val. prie Maxima supermarketo (Savanoriu pr., kur salia Maxima yra buves Lido, o dabar DELANO).

Lauksiu Jusu aiksteleje prie pat isvaziavimo (tolimiausioje nuo DELANO puseje), mano auto - zalias FIAT Punto, valst.nr. xxx_791.



Vienam zmogui dalyvavimas GO-1 sezono uzdaryme kainuoja 23 Lt, dviems 45 Lt.
Pasistenkite atnesti lygia pinigu suma, nes kasos aparato grazai suteikti neturesiu :)


Tikslus laikas kaunieciams bus pranestas rytoj.


Neatideliokite visko paskutinei minutei! :)

rgds,
AF1
GO-1 VVK

2004 Birželio 07 d. 15:35

Gal kas is kaunieciu zada vaziuot i Vilniu ir nuvest bapkes, noreciau as is anksto perduot.

2004 Birželio 07 d. 20:40

beje, ten kur info kaunieciams, kalbu be abejo apie Kaune esanti Savanoriu pr. :)

2004 Birželio 08 d. 09:57

O kituose miestuose pinigu nerinksim? :)

2004 Birželio 08 d. 10:06

AF1>>Blyn, as galvojau kad Vilniuj, bet kokiu atveju jau suderinau, uz mus sumokes Marius G.
iki susitikimo sestadieni.
P.S. Tai man vietos dalyvaut etape taip ir neatsirado:(

2004 Birželio 08 d. 11:10

KSC> o tai vietoj Kaili?
Yes> o kituose miestuose ne tik kad nerinksim, bet pageidaujanciu vaziuoti kaip ir nera...
Siam momentui yra 40-45 zmones (keli svarsto ar eis vieni, ar dviese).
Taigi 40 jau tikrai yra. Jei rytoj ar poryt pinigu rinkimo metu bus daugiau norinciu - priimsim.

2004 Birželio 08 d. 11:22

AF1> Tai kad atrodo vis tik dalyvaus Arusas vietoj Kaili.

TOP naujienos