T. Tanabe: Baku reikia variklio nustatymų kompromiso

T. Tanabe: Baku reikia variklio nustatymų kompromiso
logo 2021 Birželio 03 d. 11:38, Pexels

Honda“ jėgos agregatų gamybos padalinio „Formulei-1“ technikos direktorius Toyoharu Tanabe papasakojo apie motoristų pasirengimą artėjančiam Azerbaidžano GP savaitgaliui.

Toyoharu Tanabe: „Artėja jau šeštasis šio sezono etapas – lenktynės Azerbaidžane, kurių pernai nebuvo dėl COVID-19 pandemijos. Nors Baku yra tokia pati miesto gatvėse įrengta trasa kaip ir Monake, kur mes nugalėjome kartu su Maxu Vertstappenu prieš dvi savaites, čia visai kitokios trasos charakteristikos.

Rato ilgis kiek viršija 6 kilometrus ir tai vienas iš ilgiausių ratų visame F-1 tvarkaraštyje. Pirmas ir antras sektoriai yra tipiški miestų trasoms ir juose yra ne vienas 90 laipsnių posÅ«kis, tačiau didžiąją dalį trečio sektoriaus tiesiosios lenktynininkai važiuoja su iki dugno nuspaustu akseleratoriumi. Todėl čia bus svarbu surasti kompromisą reguliuojant mašinas efektyviam lėtų posÅ«kių ir ilgų tiesiųjų įveikimui.

Iš jėgos agregato čia bus reikalaujama efektyvumo įsibėgėjant išvažiuojant iš lėtų posÅ«kių, o tiesiojoje svarbu bus sekti degalų sunaudojimą. Ä®prastai, rinkdamiesi nustatymus, mes remiamės informacija, surinkta ankstesniuose šių metų etapuose ir iš varžybų Azerbaidžane 2019 metais.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794