T. Wolffas: DAS su padangų problemomis nesusijusi

T. Wolffas: DAS su padangų problemomis nesusijusi
logo 2020 Rugpjūčio 03 d. 20:33, Daimler AG

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas neįžvelgia ryšio tarp boliduose naudojamos DAS sistemos ir problemų su padangomis, su kuriomis buvo susidurta sekmadienį Silverstoune vykusių F-1 lenktynių metu.

Minėtoji sistema leidžia sportininkas važiavimų metu pakoreguoti priekinių ratų pasvirimo kampą. Jokia kita ekipa nenaudoja tokios sistemos.

Silverstoune vykusių lenktynių metu abiem „Mercedes“ pilotams prakiuro padangos. Tiesa, su tokia pačia problema susidÅ«rė ir „McLaren“ atstovas Carlosas Sainzas, kurio bolide nėra DAS.

„Nemanau, kad DAS tam turėjo įtakos. Matėme, kad toje pačioje vietoje padanga prakiuro ir Carlosui Sainzui. Silverstouno trasoje didžiausią krÅ«vį patiria priekinė kairė padanga. Matėme, kad ne vien tik mÅ«sų pilotų padangos buvo stipriai nusidėvėjusios. Taigi, jokio ryšio su DAS sistema tai neturi“, - sakė T. Wolffas.

Austras nemano, kad komanda rizikavo pasekdama kitų pavyzdžiu ir į techninio aptarnavimo zoną gana anksti pakviesdama savo pilotus pasikeisti padangų. T. Wolffas įtaria, kad padangos galėjo būti pažeistos pilotams pervažiavus smulkias nuolaužas toje trasos vietoje, kurioje nulūžo priekinis Kimi Raikkoneno bolido sparnas.

„Pirelli“ į viską žiÅ«ri rimtai ir mums visiems pateikia įvairią informaciją. Nuo pat pradžių visiems buvo aišku, kad Silverstoune, žinant koks krÅ«vis tenka padangoms, gali kilti problemų. Matėme, jog su problemomis susidÅ«rė ir ekipos iš žemesnės kategorijos čempionatų. Labai sunku sukurti tinkamas padangas F-1 bolidams, kurie generuoja tiek daug prispaudžiamosios jėgos.“

„Nebuvo nieko neįprasto, tad mes nerizikavome. Tačiau nenoriu spėlioti, dėl ko kilo tokių problemų su padangomis. Po Raikkoneno incidento ant trasos buvo tiek daug nuolaužų. Nesvarbu kokia bÅ«tų tai padanga, jeigu ji stipriai nusidėvėjusi, bet kokia nuolauža  labai lengvai pažeis jos karkasą. Manau, kad reiktų palaukti „Pirelli“ išvadų. Neabejoju, jog jie priims teisingus sprendimus.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas