T. Wolffas: ši komanda gali sportinį pyktį transformuoti į teigiamą jėgą (4)

T. Wolffas: ši komanda gali sportinį pyktį transformuoti į teigiamą jėgą
logo Birželio 07 d. 15:14, Daimler AG

Po dar vieno nesėkmingo lenktynių savaitgalio „Mercedes“, kurio metu „Red Bull“ pilotas lipo ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio - atotrūkis tarp dviejų aršiausių sezono konkurentų dar labiau išsaugo. Iki 26 taškų. 

Po laisvųjų penktadienio treniruočių atsisakęs kalbėti su žiniasklaida, „Mercedes“ vadovas T. Wolffas sutiko aptarti komandos pasirodymą ir laukiančius darbus po lenktynių:

„Turime tiek daug sričių, kuriose privalome tobulėti, kad aš noriu viską pradėti nedelsiant. Reikia padaryti viską, kad būtume pajėgūs šiame sezone kovoti dėl čempionų titulo. Nebegalime sau leisti, taip praradinėti taškus, kaip leidome sau Baku ar Monake. Tai - nepriimtina.“

„Nesugebėjome abiems savo lenktynininkams Baku pasiūlyti konkurencingo bolido, tiesą sakant - labai toli iki jo. Nepriimtina ir tai, kad prarandame labai daug laiko, mėgindami priversti bolidą ir padangas dirbti tinkamai. Nuvilia ne tik incidentas, nutikęs pačioje lenktynių pabaigoje, bet ir tai, kad nesugebame patenkinti keliamų lūkesčių. Tai taikoma mums visiems - Lewisui, inžinierių komandai, man pačiam, bet kuriam vyrui ar moteriai, dirbantiems mūsų komandoje.“

„Iš tiesų, esu labai piktas dėl susiklosčiusių aplinkybių, bet neturiu nė menkiausios abejonės, kad ši komanda yra labai stipri. Tokia stipri, kad sugebės sportinį pyktį transformuoti į teigiamą jėgą. Mes esame kariai ir sugebėsime atsitiesti,“  - pridūrė T. Wolffas.


Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 148
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (4)
mariusis
IP: a279885 | 06/08 14:02 Atsakyti
As
06/07 21:17

Juokdarys!🤣

Tu juokdarys? Gerai, kad prisidavei, žinosim 😀
Tavo Tevs
IP: 751b158 | 06/08 08:00 Atsakyti
As
06/07 21:17

Juokdarys!🤣

Tavo tevs
As
IP: 5322a0c | 06/07 21:17 Atsakyti
Juokdarys!🤣
Valdis
IP: ab26b5b | 06/07 19:37 Atsakyti
Pergalės tavęs nieko neišmokina. Na, laimi, esi geriausas keletą metų iš eilės, pripranti pastoviai prie pirmos vietos ir kas? Žmogų mokina, brandina ir geriausas pamokas duoda pralaimėjimai. Reikia pralaimėti (kovą kol kas. Dar ne karą). garbingai. Aš nesakau, kad Mercedes šiemet negali laimėti, bet vieną dieną tos pergalės baigsis. Reikia Totui suprasti, kad jo sėkmės laikas jau į pabaigą ir nieko nėra amžino ir kad jo sėkmės laikas žiūrint į praeitį jau yra ilgesnis nei žiūrint į ateitį. Gal būt čia jau prasideda Mercedes eros dominavimo pabaiga? Maxas, beje, taip pat labai piktas dėl DNF ir norės savo pykti taip pat panaudoti teigiama jėga. Žiūrėsim kam geriau seksis tą teigiamą jėgą pavesti stipriu rezultatu kitame etape.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas