T. Wolffas: Å¡is sezonas bus pamoka mums (6)

T. Wolffas: Å¡is sezonas bus pamoka mums
logo Liepos 22 d. 10:54, Daimler AG

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas interviu RTL kalbėjo apie sunkumus šiais metais ir pasiruošimą kitam sezonui...

Toto Wolffas: „Mes suprantame, kad praėję septyneri metai buvo neįtikėtini, o tai, kas vyksta dabar – geras išbandymas mums. Dabar mÅ«sų komanda yra besivejančių vaidmenyje ir turi surasti bÅ«dą, kaip atsilošti.

Visa tai – pernai metų pakeitimų reglamente pasekmė, kurių tikslas buvo atimti pranašumą iš tokios koncepcijos bolidų, kuriuos turime mes ir „Aston Martin“. Mes tai žinojome ir bandėme kompensuoti greičio praradimus, bet atsilikimas buvo per didelis. Pernai per sėkmingas mums lenktynes mes vidutiniškai bÅ«davome sekunde priekyje, o dabar mes maždaug tiek nusileidžiame. Tai gera pamoka mums, kurios mes niekada nepamiršime.

Mums viską sugadino permainos reglamente. Mes galėjome to išvengti ir kitaip paskaičiuoti, bet yra kaip yra. Mes tęsime kovą, kad galėtumėm kiek ilgiau išsaugoti šansus titului iškovoti ir pasistengsime bÅ«ti konkurencingais bent artimiausius kelis metus.

Dabar mes nusileidžiame varžovams, tokiais atvejais bandai kompensuoti greičio trÅ«kumą, bet kartais nueini per toli ir dėl to pasipila klaidos. Gali bÅ«ti, jog priežastis ta, kad pastaraisiais metais mes pripratome turėti pranašumą. Dabartinės klaidos susijusios su žmogiškaisiais faktoriais – gali bÅ«ti, mes suklydome skaičiavimuose ar bandėme pasiekti to, ko mašina neleidžia padaryti“.

Kitais metais rimtai pasikeis reglamentas ir visos komandos atsidÅ«rė ties pasirinkimu: ar tęsti šių metų automobilio tobulinimą, ar visus resursus skirti kitų metų bolido projektui. „Mercedes“ vadovas pareiškė, kad nežiÅ«rint į aštrią kovą dėl titulo, jų komanda jau įtemptai dirba su kitų metų bolidu.

Toto Wolffas: „Mes baigėme mašinos modernizaciją prieš kurį laiką, o naujienos, kurias buvome atsivežę į Silverstouną, buvo sukurtos ir išbandytos vėjo tunelyje prieš kelis mėnesius.

Darbas su kitų metų bolidu kol kas yra pradinėje stadijoje, tačiau tai nereiškia, kad jis ką tik prasidėjo – mes jau atliekame pirmuosius bandymus vėjo tunelyje, norėdami įvertinti jų efektyvumą. Mes tęsime darbą su mašina iki vasario. Iki to laiko mes tikimės pagreitėti keliomis sekundėmis viename rate lyginant su tuo, ką turime dabar“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 362.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (6)
Pb
IP: c492e5d | 07/23 19:41 Atsakyti
jv
07/22 23:13

Eilinis akiu dumimas, pries kelis menesius sake kad nemodernizuos bolido. Matai reglamentas jiem numuse viska, tai kad pernai RB paskutiniame etapa jau gerai ikrove jiem malku

Tai del to rb ir ikrove nes MB jau kitur sėkmingai tobulėjo.
As
IP: c492e5d | 07/23 19:39 Atsakyti
As manau jau nuo pernai mersai dirba su nauju projektų nes nebuvo biudžeto lubų ir turėjo didele greičio persvara. Tiesiog per dideli pranašuma turėjo kad tuomet nepasinaudoti. Prisiminkim kaip si era mersuu prasidėjo o prasidėjo nuo to kad daug anksčiau pradėjo ruoštis hibridiniai reglamentui. Buvo ne vienas straipsnis apie tai.
jv
IP: 65e3534 | 07/22 23:13 Atsakyti
Eilinis akiu dumimas, pries kelis menesius sake kad nemodernizuos bolido. Matai reglamentas jiem numuse viska, tai kad pernai RB paskutiniame etapa jau gerai ikrove jiem malku
TomTom
IP: d1cf999 | 07/22 21:39 Atsakyti
O man atrodo kad siam sezonui jie nieko nesiruose, ir jau antri metai dirba prie naujo bolido. Jeigu taip ir yra, tuomet laukia dar vienas Mersu dominavimo etapas. Tik si karta gal jau ne su Hamiltonu o kokiu Russelu ar dar kuom nors kas ateis i komanda ir pakeis "senius".
kart
IP: ff4c1cb | 07/22 14:37 Atsakyti
Dumia akis eilinį kartą.
Beniusis Mantas
IP: 26f051a | 07/22 14:31 Atsakyti
Kalba protinga, bet realybė manau kitokia
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas