T. Wolffas: turėjome problemų su aušinimo sistema

T. Wolffas: turėjome problemų su aušinimo sistema
logo 2019 Birželio 30 d. 19:39, Daimler

Valtteri Botto trečioji vieta buvo geriausiu rezultatu „Mercedes“ komandai Austrijoje. Komandos vadovas Toto Wolffas nusivylęs lenktynių rezultatais ir nesėkmės priežastis paaiškino problemomis su mašinos aušinimu.

Toto Wolffas: „Labai sudėtingos lenktynės mums: pilotai privalėjo kontroliuoti jėgos agregato temperatūrą, kuris perkaisdavo, mes negalėjome nei gintis, nei atakuoti. Praleisti taip pusantros valandos – tikra kančia.

Žinoma, kad tokios sudėtingos dienos kaip ši daug ko pamoko. Mes žinojome, kad turime problemą su mašinos aušinimo sistema. Ji gali vėl pasireikšti Hockenheime ir net Vengrijoje. Kai mes pralaimime, sužinome daugiau.

Aš norėčiau pasakyti: „Bravo, „Pirelli“. Po visų šių kalbų su padangomis komandos gavo tokias padangas, kad du jauni pilotai galėjo kovoti iki paskutinio rato. Sirgaliams buvo įdomu sekti jų dvikovą, man taip pat patiko stebėti jų kovą, nors širdies gilumoje aš buvau nusivylęs mūsų pasirodymu. Mums reikia daugiau tokių talentingų lenktynininkų. Jie – tai mūsų sporto ateitis. Jie puikiai pasirodė lenktynėse“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794