Toggle navigation
D. Britanija
6d. 16:23
D. Britanija
6d. 16:23
Tvarkaraštis
Auto naujienos
Kita
Formulė-1 įskaitos
Komandos
Pilotai
Trasos
Forumas
Krepšinis
KET
Pranešimų nėra
Prisijungti
Ferrari
2007 Rugsėjo 07 d. 16:45
Italijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2
2007 Rugsėjo 07 d. 13:46
„McLaren“ įskundė F. Alonso ir P. de la Rosa?
2007 Rugsėjo 06 d. 07:42
F. Massa: „Ferrari“ stipresni nei atrodo
2007 Rugsėjo 05 d. 23:16
Prokuroras: N. Stepney įtariamas sabotažu
2007 Rugsėjo 05 d. 23:01
Nauji įrodymai „McLaren“ ir „Ferrari“ šnipinėjimo byloje
2007 Rugsėjo 03 d. 09:26
„McLaren“ nenuvertina „Ferrari“
2007 Rugpjūčio 30 d. 21:28
Bandymai: 2007-08-30, Monza
2007 Rugpjūčio 27 d. 19:41
„Ferrari“ netaikys komandinės taktikos
2007 Rugpjūčio 27 d. 19:34
R. Brawnas ir „Ferrari“ dar nesusitarė
2007 Rugpjūčio 26 d. 19:56
L. Hamiltonas: „Man šiek tiek nepasisekė“
2007 Rugpjūčio 26 d. 19:44
F. Alonso visai patenkintas Turkijos GP baigtimi
2007 Rugpjūčio 26 d. 18:32
F. Massa džiaugiasi nuostabia pergale
2007 Rugpjūčio 26 d. 18:18
Turkijos GP: greičiausieji ratai
2007 Rugpjūčio 25 d. 22:34
K. Raikkonenas apgailestauja suklydęs
2007 Rugpjūčio 25 d. 22:08
L. Hamiltonas visai patenkintas savo pasirodymu
2007 Rugpjūčio 25 d. 21:04
Dilema „Ferrari“ - kam skirti daugiau dėmesio?
2007 Rugpjūčio 25 d. 00:15
„Ferrari“ lenktynininkai patenkinti technika
2007 Rugpjūčio 24 d. 16:47
Turkijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2
2007 Rugpjūčio 24 d. 12:13
Turkijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1
2007 Rugpjūčio 23 d. 07:56
„Ferrari“ sieks laimėti visas lenktynes
2007 Rugpjūčio 22 d. 06:50
F. Massa tikisi sėkmės Turkijoje
2007 Rugpjūčio 15 d. 07:31
D. Coulthardas nepatenkintas teisėjų darbu
2007 Rugpjūčio 14 d. 06:36
J. Ramirezas F. Alonso pataria priimti lygybę komandoje
2007 Rugpjūčio 12 d. 06:31
F. Massa nenuleidžia rankų
2007 Rugpjūčio 09 d. 06:54
F. Alonso vadybininkas neigia gandus
2007 Rugpjūčio 06 d. 05:30
J. Todtas: „Ferrari“ turi pasitempti
2007 Rugpjūčio 05 d. 22:19
L. Hamiltonas: „Vienos sunkiausių mano lenktynių“
2007 Rugpjūčio 05 d. 22:10
K. Raikkonenas lenktynėse nuobodžiavo
2007 Rugpjūčio 05 d. 11:13
Straipsnis: Apie 8-ių lietuvių kelionę į Vokietijos GP
2007 Rugpjūčio 04 d. 18:25
F. Massa sutrukdė komunikacijos problemos
289
290
291
292
293
294
295
296
297
TOP naujienos
Dienos
Savaitės
Mėnesio
15:30
Austrijos GP: lenktynės (tiesiogiai)
(70)
17:35
Austrijos GP lenktynėse – G. Russello triumfas
(62)
14:33
T. Wolffo pamokos K. Antonelliui: tai – klaida, kurios niekada nebekartosi!
(2)
17:30
L. Hamiltonas: „Ferrari“ būtinas variklio atnaujinimas
(10)
08:45
D. Croftas – apie G. Russello ratą ir geltonas vėliavas
20:40
T. Wolffas: pagrindinė „Red Bull“ sėkmė buvo ne automobilis, o Maxas
(5)
20:46
„Ferrari“ ieško atsakymų: vairuotojus pražudė galinių padangų dėvėjimasis
(2)
14:00
Po M. Verstappeno avarijos „Red Bull“ panaudos naują detalę
(3)
18:41
M. Verstappenas: antroji vieta – labai pozityvus ženklas „Red Bull“ komandai
(22)
17:00
F. Vasseuras: mūsų problema nėra strategija
(1)
18:00
Austrijos GP: važiavimų tvarkaraštis
(4)
17:57
G. Russellas išvengė baudos ir Austrijoje startuos pirmas
(53)
15:30
Austrijos GP: lenktynės (tiesiogiai)
(70)
18:59
Penktadienio treniruotė Austrijoje nr. 2: K. Antonelli išlieka greičiausiu
(13)
17:35
Austrijos GP lenktynėse – G. Russello triumfas
(62)
23:16
Aiškėja, kodėl M. Verstappenas patyrė avariją kvalifikacijoje
(14)
15:32
Penktadienio treniruotė nr. 1: greičiausiai savaitgalį pradėjo „Mercedes“
(9)
21:15
L. Hamiltonas atskleidė su kokia trauma susidūrė praeitame sezone: leidausi injekcijas
(14)
16:30
Austrijos GP: kvalifikacija (tiesiogiai)
(10)
15:42
„Ferrari“ ruošia dar vieną smūgį: po vasaros laukia naujas turbokompresorius
(6)
12:00
Monako GP: važiavimų tvarkaraštis
(4)
18:00
Austrijos GP: važiavimų tvarkaraštis
(4)
17:00
Ispanijos GP: važiavimų tvarkaraštis
(1)
17:38
Pirma pergalė su „Ferrari“: L. Hamiltonas triumfavo Barselonos GP
(105)
18:30
Baudų bei stabdymų lenktynėse Monake – penktoji K. Antonelli pergalė iš eilės
(38)
18:10
Monako GP kvalifikacijoje K. Antonelli pranoko Verstappeną bei „Ferrari“
(37)
15:30
Monako GP: lenktynės (tiesiogiai)
(47)
15:10
Ispanijos GP: lenktynės (tiesiogiai)
(34)
17:57
G. Russellas išvengė baudos ir Austrijoje startuos pirmas
(53)
18:09
Barselonoje iš „pole“ startuos G. Russellas
(59)
F-1.lt pulsas
Pamiršau vieną niuansą, kad jos dėl babkių stygiaus tokios būdavo, o Astonai babkių daug turi, todėl gal ir ne visai tinkamai pasakyta. Bet pvz Minardi tai tais laikais tokia šikna būdavo, kad jie varydavo su senu pernai metų bolidu pritaikytu ant naujo reglamento ir dar nežinodavo ar startuos išvis sezone,nes tai už variklius neatsiskaitę būdavo ir pan., o 2006 turejo startuot su senu v10 ant v8 reglamento, nes gavo išimtį is Fia, bet žlugo, nusipirko Red Bullis ir jie paleido kpmandą į startą Toro Rosso pavadinimu ir su v10, nes paveldejo tą leidimą. Sezono pradžioje turėjo nedidelį pranašumą.
37 min.
F. Alonso pakomentavo savo gautą baudą
Tai čia šiandien pasisekė kad tik 5 liko, nes jie turi mašina kuri gali kovot ir turejo buti bent 4. Taip šiandien nebuvo greičio, bet pirmą kartą po trijų podiumų iš eilės. Į antrą vietą asmeninėje įskaitoje ne dėl sėkmės buvo pakilęs, o dėl rezultatų aukštų. Man ten visai neįdomu kas ten iš jų būtų greitesnis, nes čia skirtingos eros pilotai. Lyg Schumis vs Alonso (jaunas prieš veteraną) ar kad 2 vieta pralaimėtojų rezultatas, nes čia tyčia taip parašyta buvo - užmestas kabliukas, kuris laukė savo žuvelių. Užkibo ne viena ir į asmeninį blacklistą papuolė. Aišku savaitgalis nepateisino lūkesčių, bet tai tik pirma nesekmė po serijos gerų rezultatų, zinoma Barselona buvo kulminacija ir lyg luzio taskas, bet F1 buna ir tokiu savaitgaliu - prastu, bet toks savaitgalis - dar nepasako kad pralaimeta viskas. Lecklerkui turbut tai vsio viskas jau beveik 100 tasku deficitas.
59 min.
M. Verstappenas: antroji vieta – labai pozityvus ženklas „Red Bull“ komandai
Užtat žinom kas užsuka, niekaip nesuprantu kaip Max nelaimi
1 val.
T. Wolffas: pagrindinė „Red Bull“ sėkmė buvo ne automobilis, o Maxas
"...nebuvo tinkamos pusiausvyros..." Labai jau prasta specialisto nuo 97 terminologija :D
1 val.
Austrijos GP lenktynėse – G. Russello triumfas
Tu po lenktyniu totaliai nusisnekejai obuoly, tu kelei klausimus apie kokias dar padangas cia kalbam, prie ko cia padangos, apie jas net nera minciu. Ir dabar atejes padangu temoj jau charke isspjoves aiskini kaip tu taip ir sakei 🤣 moliu molis
2 val.
„Ferrari“ ieško atsakymų: vairuotojus pražudė galinių padangų dėvėjimasis
Klausyk, brandos amžiaus dar nepasiekęs žmogau, suprantu, kad psichologinė masturbacija tamstai teikia malonumą, o kitų žmonių pašaipas priimi kaip komplimentus, bet tai nereiškia, kad ir kiti dėl to čia lankosi. Priešingai nei tamsta, aš nesielgiu, kaip mažvaikis ir po kiekviena naujiena nerašinėju tų pačių komentarų apie tai, koks nevykėlis yra Marquezas, nevadinu trečiarūšiais tų, kurie sugeba iškovoti ne tik pole, bet ir pergalę. Suprantu, kad vaidinti protingą kvailių apsupty nėra sunku. Bet kaip yra pasakęs vienas komikas: didžiausia kvailų žmonių problema yra ta, kad jie nesuvokia, jog yra kvaili. Mane gali vadinti kaip tik nori, heiteriuku, luzeriu, nevykeliu, visais kitais epitetais, kuriuos vartoja branda nepasižymintis žmonės. Puikiai žinai, kodėl tas Marquezas finišavo penktas, bet tau tai visiškai nerūpi. Svarbu išlaikyti tą lengvai manipuliuojamo žmogaus statusą ir kaip subraižytai plokšteliai vis savo komentaruose kartoti tokius žodžius kaip heiteriukai, ar frazes ir VĖL finišavo penktas, net ir tada, kai finišuoja penktas tik pirmą kartą per pastaruosius kelis etapus. Jei pats naudojiesi lūzerių sukurta platforma, komentuoji po vieno ar kito lūzerio pateiktu turiniu, ar net prašai vieno iš lūzerių, kad parašytų apie MotoGP vien tam, kad galėtum parašyti savo šabloninį komentarą apie Marquezą, ką tai pasako apie tave? Tad kai vieną dieną subręsi ir suvoksi, kaip elgiasi ir bendrauja normalūs žmonės, galėsi su tokiais luzeriais kaip aš diskutuoti apie tai, kodėl Marquezas ir vėl finišavo penktas, o lyderis ir vėl nedalyvavo lenktynėse. Ir jei nepastebėjai, tai žmonės čia tyčiojasi iš tavęs, ne iš manęs, tad drįsčiau nesutikti, jog aš čia esu tas lūzeris, kuris kaskart vis žagsi po MotoGP naujienomis.
4 val.
„Moto GP“ – pirmoji Ai Oguros karjeros pergalė ir naujas čempionato lyderis
Viskas aišku su tavim - atraufavęs. Gaila, kad nematai tame problemos :D
4 val.
L. Hamiltonas: „Ferrari“ būtinas variklio atnaujinimas
Populiarios paieškos
VIN kodas
kelių eismo taisyklės
Elektromobiliai
Elektroninis sportas
automobilio taršos mokestis
automobilio tarša
degalų kainos
kuro kainos
FIA
Williams
Kimi Raikkonen
Fernando Alonso
McLaren
Renault
Honda
Maxas Verstappenas
Red Bull
Ferrari
Toto Wolff
Mercedes
Rekomenduojama
Krepšinis, naujienos
Telefonų numeriai
Automobilio taršos mokesčio skaičiuoklė
Automobilių skaičiuoklės
Kuro kainos
F-1 esportas
F-1 komandos
F-1 pilotai
F-1 trasos
Skaičiuotuvas
Transporto priemonės taršos mokesčio skaičiuoklė
Kelių eismo taisyklės
×
Prisijungimas
Prisiminti mane
Pamiršau slaptažodį
Prisijungti
Prisijungti naudojant Facebook
Dar neturite paskyros?
Registruokitės
×
Registracija
Registruotis
Esate registruotas narys?
Prisijunkite
×
Pranešimai