Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ka
IP: 8bec66b | 06/28 21:41 Atsakyti
Apkaba
06/28 21:22

Nu va po lenktynių praktiškai tą patį kalbėjau. Bet atsirado eGzp... skaityti daugiau

Tu po lenktyniu totaliai nusisnekejai obuoly, tu kelei klausimus apie kokias dar padangas cia kalbam, prie ko cia padangos, apie jas net nera minciu. Ir dabar atejes padangu temoj jau charke isspjoves aiskini kaip tu taip ir sakei 🤣 moliu molis
Apkaba
IP: 6f7d9fb | 06/28 21:22 Atsakyti
Nu va po lenktynių praktiškai tą patį kalbėjau. Bet atsirado eGzpertų, kad Lec laikė kitus, todėl Hamis tempą turėjo pirmame ketvirtyje lenktynių.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas