As pasilieku prie sawo nuomones kad Schumis yra buwo ir bus geriausias F1 pilotas, ta rodo ir jo pasiekti rezultatai
As pasilieku prie sawo nuomones kad Schumis yra buwo ir bus geriausias F1 pilotas, ta rodo ir jo pasiekti rezultatai
Prasau be keiksmazodziu, tik pasakykit sawo nuomone ir jei galit argumentuokit =)
Tarp gyvuju aisku M.Schumacheris, o tarp mirusiuju reikia daug lyginimu ir gilinimosi i Formule-1 saknis.
OMG. Here it goes again... :rolleyes:
Arbatos Maišelis>> cia neissemema tema =)
M.Schumacheris.jis dar su siu metu ferari aka "skarbonke" vengrijoj gavo pole position
maiklas Šumis>>> ir Imoloj wisiem krowe po 2 sekundes per rata, ko nepasakysi apie RB
Vaikai,ir taip visiem aišku(galvojantiem).
SCHUMIS!!! IMHO, gali pasisekti viena, nu du kartus...bet jis septyniskart pasaulio cempionas... :D
Tokios temos bene pacios kvailiausios, bet -keista - jos leistinos. DJ nustebsiu, jei bus uzdaryta. Nebent prasidetu eilinis fleimas.
[b]Bendrasis forumas[/b]
"Šiame forume Jūs galite diskutuoti apie viską, kas susiję su F-1 – aptarinėti įvykusias ar dar tik ateinančias lenktynes, [i]ginčytis, kas vis gi yra geriausas pilotas[/i] ir t.t."
:sheep:
liamaz> tixliai pasakyta. pritariu visais 107%
Kiek galima dar temu apie ta pati kurt ??? Eikit i fanu klubus ir ten dusaukit koks Sumis nuostabus. Ale atsibodo...
as tai manau , kad HHF :)
alonso
Geriausias tas kuris tampa čempionu
Fangio> bet dazniausiai tada dauguma ji vadina nevykeliu... :)
hekla>>> jo kaip pvz galim paminet antiferaristu pagarba i Sumi :mutant:
J.M.Fangio>>> o Žakas? :rolleyes:
Liamaz> arba mano pagarba Alonsui... :D
hekla>>> netu wiena jauti Alonsitui "pagarba" o Schumis jau wisai kas kita
Minzz>nu leisk tu vaikams garą nuleisti, negu gaila ?? Kas protingas (išskyrus vieną) tas tokiomis temomis nesiginčija, o kas nori, tai tegu siautėja, ne pirmas, ne paskutinis kartas...:):):)
viskas ir taip aisku, kad geriausias PILOTAS yra JURGIS KAIRYS :DDD
Aisku kad pats geriausias pilotas Senna jis isliko ir liks best of the best
Nu tai aišku Šumis. O argumentai tai visiems aiškūs - tarkim JAV GP 2005. Argi ne jis geriausias - retas kuris sugebėtų savo komandos draugą taranuot, net jei viso bolidų trasoje yra 2......
1_protingas> Kad Sumis vis dar geriausias, tai gerai mastai. A del JAV tai ten buvo tik pasilinksminimas. Malonu kad ir tu linsminais su visais kartu.
is topico sprendziant ("...wis dar...") tai MS. o seip tai gincytinas klausimas:) 1_P>>> a tu durnas a tokiu tik apsimeti? kuris variantas?!
Atsakau labai rimtai: [color=red]Michaelis[/color] [color=red]Schumacheris[/color].Po 7-ių metų bus geresnis Alonso,jei pamuš čempionišką rekordą.Bet nepamuš :D Taigi ir geresnis nebus. [dance]
Juan Manuel Fangio siaip teko skaityt kad pagal apklausas sis senas vilkas vis dar pirmoje vietoje ir galiu pasakyt net kodel !! Pvz MS laimejo savo titulus pagrinde su viena komanda- ferrari ir benneton, o Juan Manuel Fangio nors iskovojo 5 titulus bet tai padare su keturiom skirtingom komandom ir savo paskutini GP laimejo budamas 46m :)
arbe Jim Clark kuris zuvo.... Nobody knows how successful Clark would have been if he had continued in F1 but one thing is certain - he is a contender to be called the best driver in the history of the sport.
:)
Tegul F-1 dar atostogauja.
DAKAR'as 2006 prasideda.
Tikimes naujienu
sulauksime operatyviai
:))))
Linksmu Nauju sutikimo
Siais metai geriausias buvo
KIMI RAIKKONEN'as
tik kad seis metais bolidas pavede ji o kitaip jis butu tapes cempionu...:)
Geriausias buvo ir bus Michaell Schumacher
Loebas :-))) Nes ROC Laimejo :-)))
K.Raikkonen tik jis tiesa bolidas nepatikimas buvo gaila...
agniukas>> MICHAELIS SCHUMACHERIS taip pat but tapes cempionu pernai, bet technikapawede, cia tas pats, pernai geriausias alonso, o aplamai MS, ta byloja statistika =DDDDDDDDDDDDD
Sakau,kad [color=red]Michaelis[/color] [color=red]Schumacheris[/color]! [dance] A baigsit klausinėt?O tai :ripper: :lol:
Ralfas!!!
Michaelis! :scout: :lol:
2005m geriausias buvo Kimi's,o siais metais manau kova bus tarp jo ir Michaelio..Alonso zvaigzdute 2005m suzibejo gan ryskiai,bet uzges...:)
diwa>>Taip rimtai parašei,kad net šaudyt neįdomu.:D Et,vis tiek pašaudysiu :ak47: