Teisėjai nubaudė K. Raikkoneną už sukeltą avariją

Teisėjai nubaudė K. Raikkoneną už sukeltą avariją
logo 2021 Liepos 04 d. 21:28, Sauber

Teisėjai nubaudė „Alfa Romeo“ pilotą Kimi Raikkoneną už šiandien Austrijoje vykusių metu sukeltą avariją, kurioje sudalyvavo ir „Aston Martin“ pilotas Sebastianas Vettelis.

Suomiui buvo skirta pravažiavimo pro techninio aptarnavimo zoną bauda. Kadangi sportininkas po lenktynių jos negalėjo atlikti, ji buvo paversta į 20 sek. baudą. Bet pritaikius ją sportininko rezultatui tai didelės įtakos neturėjo.

Už sukeltą avariją šios dienos lenktynėse K. Raikkonenui taip pat buvo skirti du baudos taškai. Viso sportininkas dabar jų yra surinkęs 6.

K. Raikkonenas negalėjo tiksliai paaiškinti kaip įvyko avariją. Tuo tarpu S. Vettelis incidentą pavadino „nesusipratimu“ trasoje.

Teisėjai taip pat svarstė dar kelių sportininkų elgesį lenktynių pabaigoje, kuomet įvyko minėtoji avariją. Buvo manoma, kad dalis sportininkų, mojuojant geltonoms vėliavoms, nepakankamai sulėtino tempą. Jei Carlosui Sainzui, Sergio Perezui, Danieliui Ricciardo, Charlesui Leclercui, Pierre‘ui Gasly ir Antonio Giovinazzi pavyko išsisukti, tai Nikitai Mazepinui ir Nicholasui Latifi buvo skirtos 30 sek. baudos.

Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2024 sezono taškai: 206
Komanda: McLaren Amžius: 24 m.
Plačiau
Trasa: „A1-Ring", Spielbergas (Austrijos GP)
Ilgis: 4,326 km Ratų skaičius: 71
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0