Teisėjai skyrė įspėjimus dvylikai sportininkų

Teisėjai skyrė įspėjimus dvylikai sportininkų
logo 2020 Rugsėjo 13 d. 21:56, Daimler AG

FIA skyrė oficialius įspėjimus dvylikai sportininkų, kurie sudalyvavo šiandien Toskanos GP lenktynių metu įvykusiame incidente.

Įspėjimai už netinkamą elgesį trasoje buvo skirti: Kevinui Magnussenui, Daniilui Kvyatui, Nicholasui Latifi, Alexanderiui Albonui, Lance‘ui Strollui, Danieliui Ricciardo, Sergio Perezui, Lando Norrisui, Estebanui Oconui, George‘ui Russellui, Antonio Giovinazzi ir Carlosui Sainzui.

„Teisėjai nustatė, kad incidento priežastimi tapo netinkamas sportininkų elgesys su stabdžio ir akseleratoriaus pedalais nuo paskutinio posūkio iki starto/finišo linijos“, - teigiama pranešime spaudai.

„Teisėjai taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad kai kurie sportininkai galėjo išvengti incidento jei nebūtų važiavę per arti varžovams iš paskos. Važiuodami per arti varžovų, pilotai nematė kas vyksta priekyje.“

Teisėjai taip pat nustatė, kad dėl įvykusio incidento nebuvo kaltas „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas.

„Sportininkas, pilotavęs bolidą, pažymėtą 77 numeriu, bei kiti prieš tai nepaminėti sportininkai, taisyklėms nenusižengė. Bolidas, pažymėtas numeriu 77, turėjo teisė diktuoti tempą.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821