„Toro Rosso“: D. Ricciardo gali pakeisti vieną pilotų (7)

„Toro Rosso“: D. Ricciardo gali pakeisti vieną pilotų
logo 2011 Balandžio 12 d. 09:08, Scuderia Toro Rosso/Getty Images
Toro Rosso“ komandos vadovas Franzas Tostas pareiškė, kad ekipos bandytojas Danielis Ricciardo gali pakeisti vieną pagrindinės sudėties lenktynininkų, jei kuris nors šių nepateisins lūkesčių sezono metu.
Australas vairavo ekipos bolidą pirmųjų dviejų etapų penktadienio treniruočių metų. Tėvynėje jis buvo šešioliktas, o Malaizijoje – dvyliktas, ir abu kartus greičiu visiškai prilygo atitinkamai Sebastienui Buemi ir Jaime Alguersuari.
„Ricciardo padarė labai gerą įspūdį“, - pareiškė F. Tostas.
„Jis labai talentingas, jo įžvalgos buvo labai geros ir naudingos inžinieriams.“
„Jei vienas iš mūsų lenktynininkų neišpildys lūkesčių sezono metu, mes į kokpitą pasodinsime Ricciardo“, - pažymėjo austras.
„Tegul Buemi ir Alguersuari jaučia šiokį tokį spaudimą.“
Manoma, kad ekipos lenktynininkų sutartys galioja tik iki sezono vidurio, o po to bus peržiūrėtos, atsižvelgiant į pasiektus rezultatus.
21 m. amžiaus D. Ricciardo laikomas pretendentu ir į vietą „Red Bull“ komandoje, jei iš šios po sezono pasitrauktų Markas Webberis.


Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
dulis_b
| 04/13 10:03 Atsakyti
Zhivago>>100% pritariu, Liucis į vienus vartus nuo sutilo gaudavo, dabar sutilas nuo Di Restos. Nėra tos kibirkšties, kaip, kad ją turėjo Vetelis vairuodamas TR, nėra jos... Matau Kobajašį tokį su užsidegimu važiuojantį. Aišku daug ugnelės ir nematom, dėl bolido greičio, bet kad ir su jo greičiu sakyčiau FM priklausytų Heidfeldo&Co grupei. Plytos nebijau.
Zhivago
| 04/12 17:26 Atsakyti
L'user> Nematau aš jo potencialo. Toks pat nepastebimas kaip ir jo komandos draugas. Iš visa komanda visiškai iškrenta iš F1 konteksto. Niekas pas juos nevyksta eilę metų: nei progesas nei regresas, nei pilotai keičias, nei jie konkuruoja tarpusavyje. Važiuoja viens paskui kitą ir vengia įsivelt į bet kokią kovą su konkurentais. Privažiuoja Ferrari- praleidžia, Red Bulliai- praleidžia. Eilę metų žiūriu BBC one(ex-ITV) transliacijas, tai Toro Rosso eteryje figuruoja mažiau nei bet kuri kita komanda. Geriau jau duotų vietą naujokei, nes mano galva juos išėmus niekas net nepastebėtų.
L'user
| 04/12 14:22 Atsakyti
Zhivago > Uz Heidfelda tai buciau supykes. Del kitu triju, tai kazkiek perspektyvus yra tik Buemis. Be to, Liuzzis vairuoja prasta gelda, manau, daug pilotu atemete pasiulymus, del to atsirado vieta ir jam.
Micius
| 04/12 13:20 Atsakyti
Pritariu Zhivalgo
BigUns
| 04/12 11:05 Atsakyti
Tikiuos Alg pakeis, nors siaip man vienodai... Neatleisiu parazitams, kad Bourdais isstume.
Minerva
| 04/12 10:58 Atsakyti
Tiek praejusiam sezone, tiek kol kas siame Buemi yra nezymiai greitesnis uz Alguersuari, jei kazkuri ir keis sezono metu, tai manau bus butent ji.
Zhivago
| 04/12 09:45 Atsakyti
Žinoma, F1 važiuojantys visi yra talentingi, bet tie Toro Rosso pilotai tikrai neverti tokiam lygyje važiuoti. Eilę metų visiškame šešėlyje. Važiuoja bele susuktų kilometražą, kaip Ralfas su Truli Toyotoje kažkada. Jokios ugenelės, jokio progreso. Toks jausmas, kad Red Buliams bandymus atlikinėja svaitgalio metu ir tiek. Gaila, nes pasaulyje tiek tikrai talentingų pilotų laukia savo vietos F1, o ją užėmę Liuzi, Buemi, Alguersuari tikrai nepriklauso F1 klasei. Norėjau paminėt ir Heidfeldą, bet baisu plytą gauti po šio etapo. :)
×

TOP naujienos