V. Bottas: esu nusivylęs (3)

V. Bottas: esu nusivylęs
logo Gegužės 02 d. 20:36, Daimler AG

Kvalifikacijoje buvęs greičiausias, bet šiandien Portugalijoje vykusiose lenktynėse finišavęs trečias „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas neslėpė nusivylimo rezultatu.

Suomis sėkmingai pradėjo varžybas ir išsaugojo lyderio poziciją. Pirmoje vietoje sportininkui pavyko išsilaikyti ir vėliau po pakartotinio starto. Bet 20-ame lenktynių rate V. Bottas lyderio poziciją prarado komandos draugui Lewisui Hamiltonui, o dar vėliau, po pirmojo sustojimo, ir antrą vietą „Red Bull“ atstovui Maxui Verstappenui.

„Esu nusivylęs. Kai startuoji iš „pole“ pozicijos turi tik vieną tikslą - nugalėti lenktynėse. Šiandien nepavyko to pasiekti, tad esu nusivylęs“, - po varžybų sakė V. Bottas.

„Nežinau kodėl pirmoje lenktynių atkarpoje stokojau greičio. Pradžioje viskas klostėsi gerai, tiek startas, tiek pakartotinis startas susiklostė sėkmingai. Tačiau vėliau, palyginus su Lewisu ir Maxu, stokojau greičio. Neturiu paaiškinimo.“

„Situacija buvo geresnė, kai komanda ant bolido sumontavo kietesnės sudėties padangas. Vienu metu vijausi Maxą, bet tada iškilo bėdų su vienu iš jutiklių. Tuomet sumažėjo galia, praradau Maxui apie penkias sekundes ir viskas buvo baigta.“

V. Bottas galėjo pasiguosti nebent tuo, jog varžybų pabaigoje greičiausiai įveikė vieną trasos ratą ir už tai gavo papildomą tašką.

„Šiandien turėjome stiprų paketą. Nežinau kodėl pirmoje lenktynių atkarpoje viskas veikė ne taip, kaip norėjau. Turėsime tai išsiaiškinti. Bent jau iškovojome nemažai taškų.“

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 47
Komanda: Mercedes Amžius: 31 m.
Plačiau

Komentarai (3)
nma
IP: 95318cb | 05/03 19:59 Atsakyti
viskas normaliai: praleidai hami, uzlaikei maxa. Toks tavo darbas
YZF
IP: 20135ae | 05/02 23:55 Atsakyti
lol nusivyles. Esi bottas o ne nusivyles. Tokio rezultato galima buvo ir tiketis. Visi savo vietose.
Micius
IP: 15d615f | 05/02 20:42 Atsakyti
Na kad kaip tik startai restartai nebuvo labai sėkmingi. Manau kaip Nr 2 suvažiavo visai neblogai - nesudaužytas bolidas, 3-ia vieta.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas