V. Bottas įvardijo mėgstamiausias trasas

V. Bottas įvardijo mėgstamiausias trasas
logo 2019 Rugpjūčio 22 d. 12:18, LAT Images

Nežiūrint į vasaros pertrauką, „Formulės-1“ komandų spaudos tarnybos stengiasi neprarasti ryšio su skaitytojais. Vakar apie save priminė „Mercedes“, kuri jų piloto Valtteri Botto paklausė apie mylimiausias jo trasas.

Valtteri Bottas: „ Aš turiu keletą pačių mėgstamiausių trasų. Tai Suzuka Japonijoje, Belgijos Spa ir Monakas. Pirmosios dvi man patinka todėl, kad jos yra labai greitos ir jose galima pilnai pajusti „Formulės-1“ mašinos galimybes. Greiti posūkiai, aukščio skirtumai – visa tai tikrai primena „amerikietiškuosius kalnelius“. Man išties patinka pilotuoti šiose trasose.

Kai dėl Monako, tai tai – unikali trasa. Aš jau šešerius metus gyvenu Monake, todėl šis GP etapas jau spėjo man tapti ypatingu. Monake labai sunku užlipti ant podiumo, jau nekalbant apie tai, kaip sunku laimėti. Šiose trasoje visuomet vyksta labai sudėtingos lenktynės“.

Atsakydamas į klausimą, ką jis mieliau rinktųsi – iškovoti titulą „Formulėje-1“ ar profesionaliu lygiu žaisti ledo ritulį už mėgstamą komandą, Valtteri pažymėjo: „Sudėtingas klausimas, kadangi man patinka abi sporto šakos. Vaikystėje vasarą aš užsiimdavau lenktynėmis, o žiemą – ledo rituliu. Dabar aš žingsnis po žingsniu siekiu savo svajonės. Mano pagrindinis tikslas – tapti „Formulės-1“ pasaulio čempionu“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0