V. Bottas: mes supratome, kad kitaip podiumo nepasieksime (4)

V. Bottas: mes supratome, kad kitaip podiumo nepasieksime
logo Lapkričio 21 d. 20:14, Daimler AG

Valtteri Bottas: mes supratome, kad kitaip podiumo nepasieksime

Parodęs kvalifikacijoje trečią rezultatą, Valtteri Bottas turėjo startuoti šeštas dėl baudos. Tačiau pirmą ratą Valtteri užbaigė tik 11-tas, bet vėliau pradėjo veržtis į priekį.

Tuo metu, kai Bottas lenkė varžovus ir kiti rengė sustojimus boksuose, suomis palaipsniui pakilo iki trečiosios vietos. „Mercedes“ nutarė važiuoti maksimaliai ilgą pirmąją atkarpą su vidutinėmis padangomis, bet šis planas nesuveikė: 33 rate Bottui neišlaikė priekinė kairė padanga.

Suomis gana ilgai važiavo iki boksų, nusirito už pirmojo dešimtuko ir greitai visai pasitraukė iš distancijos.

Prieš startą „Pirelli“ įspėjo komandas, kad jie net nebandytų su vidutinėmis padangomis važiuoti daugiau kaip 30 ratų. Bet kodėl „Mercedes“ pažeidė šias rekomendacijas?

„Mes žinojome, kad reikia atakuoti ant ribos, - aiškino Valtteri po varžybų. - Trasoje nesijautė jokios padangų vibracijos, sukibimo su keliu lygis buvo pakankamai neblogas. Pojūčiai buvo labai normalÅ«s, todėl mes tęsėme važiavimą, nes tai buvo vienintelė mano galimybė iškovoti vietą ant podiumo.

Spėju, kad jei po rato ar dvejų (po padangos sprogimo) mes surengtumėm sustojimą boksuose, tai mums leistų finišuoti prizinėje trečioje vietoje. Bet šÄ¯kart sėkmė buvo ne mÅ«sų pusėje“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 546.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 203
Komanda: Mercedes Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (4)
N 7
IP: 66a1f98 | 11/22 21:36 Atsakyti
Kiek atsimenu tai alonso su raudonom nuvaziavo apie 30ratu...
Oas
IP: 888a016 | 11/22 21:10 Atsakyti
O as supratau, kad nesvarbu kiek tau poziciju baudu duosi, starte tu vistiek dar savo nuoziura keleta poziciju nusibausi, del visa ko, kad nereiktu prieky vargt
T-ervis
IP: 2127fb8 | 11/22 12:12 Atsakyti
Su startais šitam miegaliui ne kas. Nebūtu suomis. Maxas jau po 50 metru paliko šita gryba uodegoje. Klaida mersai padarė kad nepakeitė šita miegmaiši Russelu. Jaunuoliui būtu proga adaptuotis ir mokytis.
HOX
IP: 8878638 | 11/22 02:30 Atsakyti
bereikalinga rizika, kai daug svarbiau paimti konstruktoriu taure. Reikia ismokti vaziuoti ir nenusiristi iki 11 vietos ir viskas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas