V. Bottui trijų starto pozicijų bauda

V. Bottui trijų starto pozicijų bauda
logo 2021 Lapkričio 21 d. 14:24, Daimler AG

Už tai, jog vakar vykusios kvalifikacijos metu nepaisė trasoje mojuojamų geltonų vėliavų ir nesulėtino tempo, teisėjai skyrė „Mercedes“ lenktynininkui trijų starto pozicijų baudą.

Teisėjai taip pat svarsto, ar Maxui Verstappenui ir Carlosui Sainzui už panašius nusižengimus turėtų būti skirtos nuobaudos.

V. Bottui, artėjant prie starto ir finišo linijos paskutinio kvalifikacinio rato pabaigoje, buvo mojuojama geltona vėliava dėl Pierre'o Gasly, kuris sustojo prie techninio aptarnavimo zonos sienos.

Teisėjų teigimu, „Mercedes“ lenktynininkas „prisipažino, kad nepastebėjo geltonos vėliavos, iškeltos 16.6 taške, ir pripažino, kad nesumažino greičio, kaip reikalaujama geltonos vėliavos zonoje, nors ir pastebėjo, kad 10 numeriu pažymėtas automobilis stovėjo trasos tiesiojoje“, - teigiama teisėjų pranešime.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos