V. Maes: svarbu išsaugoti Belgijos etapą F-1 tvarkaraštyje (1)

V. Maes: svarbu išsaugoti Belgijos etapą F-1 tvarkaraštyje
logo 2020 Rugpjūčio 29 d. 13:32, Sauber

Spa Grand Prix“ direktorė Vanessa Maes kalbėjo apie būtinybę išsaugoti Belgijos GP etapą „Formulės-1“ tvarkaraštyje.

Vanessa Maes: „Mums buvo svarbu surengti Belgijos GP etapą net be žiūrovų ir tam buvo keletas priežasčių. Visų pirma, Belgijos etapas yra įtrauktas į F-1 tvarkaraštį. Mums buvo labai svarbu išlikti tarptautinėje arenoje. Kai tik etapas iškrenta iš tvarkaraščio, susigrąžinti jį būna labai sunku, todėl būtinai reikėjo išsaugoti savo vietą. Be to, mes norėjome parodyti FOM, jog esame patikimi partneriai ir mumis galima pasitikėti, kai reikia išsaugoti mūsų sportą.

GP etapas - tai didelė šventė ir įprastai mes stengiamės pritraukti kuo daugiau žiūrovų. Bet šiais metais mes negalime priimti sirgalių ir tai tapo tikra tragedija mums. Mes paprašėme jų pasilikti namuose ir varžybas stebėti per televiziją - to dar niekada nebuvo.

Mes susidūrėme su krize, kurios niekas negalėjo prognozuoti. Mums tenka vadovautis specialiais protokolais, kad būtų užtikrintas dalyvių saugumas, nuolat atlikinėti koronaviruso testus. Mes pasistengėme apriboti žmonių skaičių autodrome. Tie, kas montavo serviso zoną, išvažiavo prieš kelias dienas, kad užleistų vietą kitiems. Mes organizavome rotaciją, kad autodrome vienu metu nebūtų daugiau kaip 2700 žmonių.

Mes dirbame pagal FIA protokolą. Vykdome šalies vyriausybės nurodymus. Mes tikrinome visų, kas dirba trasoje, temperatūrą ir priklausomai nuo to įleidžiame juos į autodromo teritoriją. Norint patekti čia, reikia turėti neigiamą koronaviruso testą, būtina dėvėti kaukę.

Pasilinksminimų programos šiais metais nebus, gal tik sekmadienį virš trasos praskris trys F-16 naikintuvai ir sraigtasparnis su Belgijos vėliava. Belgų dainininkė Sarina sugiedos nacionalinį himną prieš startą.

Jei kalbėsime apie etapo finansavimą, tai šiais metais jis yra rengiamas „Liberty Media“ lėšomis, nes mūsų vienintelis pajamų šaltinis būdavo bilietų pardavimas. Mes jau susitarėme pratęsti kontraktą dar vieneriems metams - todėl etapas Belgijoje bus ir 2021, ir 2022 metais“.


Komentarai (1)
RBR
IP: fd83e57 | 08/29 14:32 Atsakyti
Nu va, pagaliau aiskiai pasake, kad siemet etapai yra rengiami Liberty lesomis. O kazkas bande gincytis, kad tai yra nesamone
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas