V. Petrovas jaučiasi gerai ir tikisi greitai sugrįžti

V. Petrovas jaučiasi gerai ir tikisi greitai sugrįžti
logo 2011 Gegužės 30 d. 21:23, Renault/LAT Photographic
Avariją Monako GP lenktynėse patyręs ir po jos ligoninėje atsidūręs „Renault“ pilotas Vitalijus Petrovas jaučiasi gerai ir tikisi dalyvauti kitame čempionato etape Kanadoje.
„Jaučiuosi gerai. Šiek tiek skauda kojas, tačiau iki Kanados viskas turėtų susitvarkyti“, - kalbėjo rusas.
„Negalėjau išlipti iš bolido, nes, visų pirma, buvo užspaustos mano kojos. Be to, jų nejaučiau. Taigi, pamaniau, kad turiu problemą, nes atrodė, kad koja lūžusi ar panašiai. Sėdėjau bolide ir laukiau, kol žmonės padės man iš jo išlipti“, - prisiminė lenktynininkas.
„Ligoninėje jie atliko viso kūno tyrimus ir, panašu, man viskas gerai. Man tiesiog reikia šiek tiek pailsėti ir tuomet žiūrėsime, kokia yra padėtis.“
Mėsmalėje neturėjo kur dingti
V. Petrovas nupasakojo ir paskutines minutes prieš masinę avariją paskutiniuose Monako GP lenktynių ratuose.
„Pamačiau slystantį (Adriano Sutilo – red. past.) „Force India“, nes, manau, jis kliudė sieną ir pradūrė padangą. Tuomet Alguersuari („Toro Rosso“ - red. past.) dėl man nežinomų priežasčių mane aplenkė, nors buvo atsilikęs ratu“, - teigė rusas.
„Po to Alguersuari pradėjo stabdyti, nes Lewisas pradėjo stabdyti – jis bandė išvengti susidūrimo, stabdė gana smarkiai, ir Alguersuari bandė daryti tą patį, tačiau palietė jo padangą ir ėmė šiek tiek skristi“, - pasakojo pilotas.
„Aš pradėjau stabdyti, stabdžiau kiek galėjau, tačiau galbūt jau buvo per vėlu. Tokioje situacijoje nieko negali padaryti. Taigi, trenkiausi į sieną.“

Pyksta ant A. Sutilo
V. Petrovas neslėpė nepasitenkinimo A. Sutilo vairavimu prieš tai – „Renault“ lenktynininko nuomone, vokietis savo poziciją gynė pernelyg agresyviai.
„Sutilas savo poziciją gynė gana blogai, nes bandžiau jį aplenkti ir buvau susilyginęs gal tris ar keturis kartus, tačiau jis kelis kartus mane nustūmė link sienos ar uždarė trajektoriją – ne kartą, o du“, - pabrėžė rusas.
„Taip elgtis nesąžininga, nes Monake ir taip sunku lenkti. Jo padangos buvo visiškai sudilusios ir jis tai puikiai suprato. Visi būtų jį aplenkė. Todėl gaila“, - pridūrė jis.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas