V. Petrovas nubaustas už avariją (32)

V. Petrovas nubaustas už avariją
logo 2010 Spalio 10 d. 13:13, Renault/LAT
Japonijos GP lenktynių starte avariją sukėlęs „Renault“ pilotas Vitalijus Petrovas sulaukė teisėjų atsako – rusas kitas lenktynes pradės penkiomis vietomis žemiau tos, kurią iškovos kvalifikacijoje.
Vos pajudėjęs iš savo starto pozicijos, rusas metėsi į kairę, nepaisant ten buvusio Nico Hulkenbergo „Williams“ bolido. Įvyko susidūrimas, po kurio „Renault“ automobilis atsidūrė sienoje. Abu pilotai po avarijos pasitraukė iš tolimesnės kovos.
Teisėjų nuomone, dėl šio incidento kaltas tik V. Petrovas, už ką jam buvo skirta penkių starto pozicijų bauda, kuri bus pritaikyta kitose lenktynėse – Korėjos GP.
Arbitrai taip pat išnagrinėjo Felipe Massos („Ferrari“) ir Vitantonio Liuzzi („Force India“) susidūrimą pirmajame varžybų posūkį. Šiuo atveju incidentas buvo pavadintas lenktyniniu ir jokių sankcijų nesiimta.

Komentarai (32)


ARTOS
| 2010 Spalio 14 d. 18:45
O apie Petrova manau,perziurejas starto vaizdo yrasa tai matesi,kai jis isleke nebuvo kur jam detis pries ji buvo bolidai,o jis tikra buvo greitas tai jis metesi i kaire neapskaiciaves actumo ir sukele ta lemta avarija ir jo neapdairuma pacio manau.
Wanted
| 2010 Spalio 12 d. 18:42
taigi jis rikiavosi dar pilnai nealenkes, vienintele pasekme po otkio lenkimo- avarija.
23
| 2010 Spalio 11 d. 12:19
Rusų kanalo komentatorius irgi nusprendė kad Петров тут невиноват. Tada įdomu kas čia Виноват? Per visą sezoną tiek ir mačiau kad Petka startuot tik ir moka.
elwis
| 2010 Spalio 11 d. 09:48
Ne nu vat kur *** teisejai. O kad Heidfield'as butu nuneses Petrovo priekini rata tai nepastebejo? Lenktyninis incidentas ir tiek. Gaila Petrovo, nes startavo tai puikiai. O teisejai tik dar karta irode, kad yra nusene pirdziai ir daugiau nieko.
Ramzes
| 2010 Spalio 11 d. 01:42
Nieko nuostabaus, vakariechiai kaip ir lietuviai nekenchia slavus (lenkai -shiap taip), rusofobija jau iki tiek daejo kad ir sporte tai matosi, nu nieko tie teisejai tik trasoje teisejai, o uzh visus darbus gyvenime mus teis tik JIS vienas. Petrovas jau per pirmaji savo sezono parodo zhiopliams ish vakaru shaliu kas yra puiki reakcija ir kas reishkia nebuti tormozu, taip nepaviko jam shi karta bet uzh tai per visa sezona jis visus kaip vaikus starte darydavo ir toliau darys, ishkart matosi kad yra starto meistras. Renault chempionai!!!!!
sparcis
| 2010 Spalio 10 d. 23:29
Na mano manymu cia yra apsurdas uz sita skirta Petrovui bauda..... Nes siaip manau jis nekaltas yra kad kiti priekyje esantys kai pvezliai pajudejo jis spustelejo kaip ir reikejo o kad susimove priekyje stovintis cia is dalies jis yra nekaltas nes cia gi vis delto startas yra . Manau sioje vietoje butu geriau dave Masai bauda o ne Petrovui kuris sioje situacijoje yra manau istiesu ne prie ko.
mafazz
| 2010 Spalio 10 d. 21:22
bausti reikia uz tycines avarijas, o visa kita yra lenktyniu epizodai ir uz tai negalima bausti. f 1 jau seniai nelenktynes.
f1 turi panaikinti visas bausmes del avariju, ir nenegrineti tu epizodu aplamai,kad ir kaip purvinai viskas buna atliekama. dabar 100% lenktynininku bijo rizikuoti,nes gali susilaukti nuobaudos, net nesusidures su kitu bolidu. abyda man kaip sis sportas virto birzgalu...
vi1ius
| 2010 Spalio 10 d. 20:58
na man atrodo, kad kai massa isvaziavo uz trasos jau tapo tik keleivis bolide, nieko blogo nematau ten. siaip ir petrovo galejo nebausti, jau ir taip bauda ta avarija ir baigtos lenktynes nepasiekus pirmo posukio.
žiūrovas f-1
| 2010 Spalio 10 d. 20:04
Kaip visada prasideda nuobaudos. Manau buvo per didelis noras ruso aplenkt "Ferrarista".
kino2
| 2010 Spalio 10 d. 18:51
jo,vitalikas startavo kaip isprotejes,kaip pro stovincius praleke,tik gaila avarija ivyko,o dar labiau gaila robkes:(
×