„Williams“ paskelbė savo lenktynininkų duetą 2021-ųjų metų sezonui (3)

„Williams“ paskelbė savo lenktynininkų duetą 2021-ųjų metų sezonui
logo Spalio 30 d. 16:20, Williams

Prieš savaitę laikinasis „Williams“ vadovas Simonas Robertsas savo pasisakymu spaudos konferencijoje sukėlė tikrą emocijų audrą, atsisakydamas patvirtinti, kad kitam sezonui turintys kontraktus lenktynininkai liks ginti komandos garbės.

Tačiau atvykus į Italijoje esančią Imolos trasą komandos laikinasis vadovas patvirtino savo lenktynininkų duetą 2021-ųjų metų sezonui. Tai  - George‘as Russellas ir Nicholas Latifi. 

Su šia žinia buvo paneigtos ore sklandžiusios spekuliacijos apie galimą Sergio Perezo „persikėlimą“ į vieną iš „Williams“ garažo pusių. F-1 pasaulis kalbėjo apie tai, kad Sergio Perezas bando gauti vietą „Williams“ jaunojo „Mercedes“ talento sąskaita. Po Estebano Ocono britas būtų antras „Mercedes“ programos pilotas praradęs vietą sezonui. 


Komentarai (3)
ddt
IP: 21ec4ad | 10/30 18:52 Atsakyti
Tai jei kam nors dar buvo likę klausimų ant kiek, ir ar Dorilton turi intencijų vystyti komandą, tai šituo sprendimu (turiu omeny labiau legendinio Latifi pratęsimą) jie ir buvo galutinai atsakyti.
SethFin
IP: 16a6914 | 10/30 17:47 Atsakyti
Čia šita komanda labai jau atitrūkus nuo savo prigimties ir teršia savo legendini varda, gal geriau reikėjo trauktis po Massos ir Botto partnerystės iširimo iš F-1 aplamai.
Pergalingas
IP: ca3decc | 10/30 17:18 Atsakyti
Latifi tai galima keist jei yra noras bet ruselo tai tikrai neverta paleist.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas