„Williams“ savotiškai atsidėkojo komandos kolektyvui (4)

„Williams“ savotiškai atsidėkojo komandos kolektyvui
logo 2019 Kovo 01 d. 13:26, Williams

Bandymai „Williams“ komandai prasidėjo vėliau – ekipa iš Grovo nespėjo laiku paruošti naujojo bolido, todėl FW42 Barselonos trasoje pasirodė tik trečią bandymų dieną iš aštuonių.

Bet tai buvo praėjusią savaitę, o per antrąją bandymų sesiją komanda intensyviai dirba trasoje, o jos vadovai žada pasivyti atsilikimą. Mašina iš tiesų dirba pakankamai patikimai ir vakar George Russellas nuvažiavo daugiausiai iš visų ratų – net 140, tiesa, greičio protokole parodė tik 11 rezultatą.

„Sumeluočiau, jei pasakyčiau, jog dabar mes esame ne patys lėčiausi. Bet tokia yra realybė. Mes esame žingsniu gale nuo visų kitų, - turėjo pripažinti jaunasis britų debiutantas.

Kartu komanda sugalvojo originalų ir savotiškai jaudinantį būdą padėkoti ekipos darbuotojus: ant torcinių galinio sparno plokštelių atsirado vardinis sąrašas tų, kurie konkrečiai dirbo kuriant FW42 bolidą.

Paskelbdama nuotrauką su šiuo sąrašu socialiniuose tinkluose, komandos spaudos tarnyba prie jos pridėjo praktiškai vieną sakinį: „Ačiū visiems komandoje už tai, kad jūs laikotės kartu nežiūrint į sunkų sezono startą“.

Fotografija sukėlė padidintą sirgalių reakciją, o kai kas uždavė gana logišką klausimą: „Ar yra šiame sąraše paminėtas Paddy Lowe?“.

Iš tikrųjų, komandos technikos direktorius pirmiausiai yra atsakingas už tai, kad būtų laikomasi darbų grafikų. F-1 verslo klube jau pasigirdo gandų, kad Lowe gali būti nušalintas nuo pareigų, bet jis pats pasistengė tai paneigti: „Yra paplitęs įprotis keisti žmones, jei kas nors ne taip klostosi. Bet aš taip pat matau, kad kur kas stipresnėse „Formulės-1“ komandose to nevyksta. Bet kokia problema – tai galimybė kažko išmokti. Jei iškyla sunkumų, jūs darote išvadas ir stengiatės visa tai paversti nauda jums“.

Komentarai (4)


Micius
| 2019 Kovo 01 d. 18:00
Ir man atrodo, žmonių sąrašas, kurių kūrinys paskutinis rikiuotėje....
oferis
| 2019 Kovo 01 d. 17:04
Man tai kaip gedos lenta atrodo...
ddt
| 2019 Kovo 01 d. 16:42
Gražus gestas.
deivec
| 2019 Kovo 01 d. 14:54
"torciniu"....na negi nera lt zodzio ? ;)
×

F-1.lt pulsas