Wolffas: Verstappeno lenktynių strategija turi pranašumą

Wolffas: Verstappeno lenktynių strategija turi pranašumą
logo 2020 Spalio 25 d. 11:00, Daimler

Mercedes“ komanda 9-ąjį kartą šiame sezone užsitikrino pirmąsias dvi starto rikiuotės vietas, tačiau nepažįstamoje Portugalijos Portimao trasoje M.Verstappeno turimas naujas vidutinio mišinio padangų komplektas gali sumaišyti visas kortas.

Portimao trasoje visai neseniai buvo paklotas visiškai naujas asfalto sluoksnis. Nuo to laiko jo paviršiumi nesivėžino daug transporto priemonių, todėl F-1 lenktynininkams teko garbė vieniems pirmųjų išbandyti šios trasos siūlomą sukibimą patiems, o tai, kaip parodė trys savaitgalio treniruotės ir kvalifikacija – kelia šiokių tokių sunkumų, tarp jų ir sunkiai prognozuojamą padangų elgesį.

„Mes leidome abiems lenktynininkams pasirinkti, kiek ratų ir su kokiomis padangomis jie nori įveikti trečiąją kvalifikacijos dalį. Abu pasirinko vidutinio kietumo padangų komplektus, tačiau Valtteri nusprendė važiuoti su mažiau degalų bake ir lengvesniu bolidu įveikti tik vieną kvalifikacinį ratą, o Hamiltonas buvo įsitikinęs, kad norint įveikti komandos draugą jam reikės dviejų bandymų „pažaboti“ kvalifikacinį ratą. Galiausiai, lentelėje, fiksuojančioje trečiosios kvalifikacijos rezultatus, juos abu skyrė dešimtoji sekundės dalis.“ – situaciją vertino „Mercedes“ vadovas T.Wolffas, po to, kai šešiskart F-1 čempionui L.Hamiltonui po antrojo sėkmingo rato pavyko išplėšti „pole“ poziciją iš prieš tai visą savaitgalį pirmavusio suomio.

Kortas sumaišyti galinti Maxo lenktynių strategija

„Rytoj mūsų laukia įdomi diena. Mes neturime daug informacijos apie tai, kaip gali elgtis padangos, o abu mūsų bolidai startuos su vidutinio kietumo padangomis. Lyg to dar būtų maža, Verstappenas startuos su minkštomis padangomis ir savo garažo pusėje turės naują vidutinio kietumo padangų komplektą. Tai jam jau dabar suteikia ne tik didesnį opcijų skaičių, bet ir strateginį pranašumą. Gali būti labai įdomu, ypatingai dar ir dėl to, kad prognozuojamas lietus,“ – baigdamas vertinimą pridūrė Wolffas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos