Z. Brownas atskleidė detales dėl naujų „Formulės-1“ transliacijų (2)

Z. Brownas atskleidė detales dėl naujų „Formulės-1“ transliacijų
logo Sausio 11 d. 20:13, McLaren

„McLaren“ komandos vadovo Zako Brawno teigimu, 2018 metais „Formulė-1“ žiūrovams bus parodyta taip, kaip jos dar niekada nerodė.

2018 metais „Liberty Media“ suplanavo didelį „Formulės-1“ atnaujinimą. Dar praėjusiais metais čempionatas pakeitė logotipą, po to atsirado ir naujas Australijos GP logotipas, sukurtas tokioje pat stilistikoje.

F-1 pasaulio čempionato komercijos direktorius Seanas Bratches‘as pažymėjo, kad 2018 metų „Formulės-1“ eteryje atsiras nauja grafika.

„McLaren“ vadovas Zakas Brownas papasakojo smulkmenas to, kaip „Formulė-1“ rengiasi permainoms.

„Prieš Kalėdas Seanas Bratches‘as pristatė mums, komandoms, naują komercinę „Formulės-1“ strategiją, - Jamesas Allenas cituoja Browną savo bloge. – Kaip mes žinome, joje smarkiai pastatyta už skaitmeninę sritį, o pernai šios idėjos tebuvo tik testuojamos.

Šiems metams jau yra konkretūs nauji produktai. Tai naujas F-1 grafikos priedas, platformos „on-line“ transliacijoms ir jie, „Liberty“ pasikvietė Davidą Hillą – vieną iš didžiausių sporto televizijos novatorių. Jis užsiima nauja grafika ir tuo, kaip lenktynes rodys eteryje. Transliacijose jūs pamatysite rimtus pakeitimus.

Didelis dėmesys 2018 metais bus skiriamas ir media – „Formulę-1“ parodys iš tos pusės, iš kurios jos dar niekada nerodė. Visa tai duos mums kur kad jaunesnę ir platesnę auditoriją“.

Komentarai (2)


Zilvaras
| Sausio 12 d. 21:33
Tai nieko konkretaus ir nepasakė. "atskleidė detales".... šikniai.

F-1.lt pulsas