Z. Brownas: mes nepradėsime vertinti L. Norriso po trejų lenktynių

Z. Brownas: mes nepradėsime vertinti L. Norriso po trejų lenktynių
logo 2019 Vasario 03 d. 11:42, McLaren F1

McLaren“ komandos vadovas Zakas Brownas tvirtina, kad komanda pradžioje labai nespaus debiutanto Lando Norriso. Z. Browno žodžiais, užduotis yra ta, kad naujokui iš pradžių būtų suteikta konkurencinga mašina ir tik po to iš jo būtų reikalaujama aukštų rezultatų.

Zakas Brownas: „Kai „McLaren“ ekipoje debiutavo Lewisas Hamiltonas, komanda nugalėdavo lenktynėse. Anksčiau mūsų komandoje labai rimto presingo sąlygomis pasirodydavo debiutantai ir jie privalėdavo su tuo susitvarkyti, kadangi ekipa kovodavo dėl pergalių. Dabar visų pirma reikia padaryti taip, kad „McLaren“ sugrįžtų į pergalių kelią.

Aš manau, kad „Formulė-1“ gali būti labai negailestinga. Pažiūrėkite į Charlesą Leclercą – aš prisimenu, kaip po 2-3 lenktynių skambėjo klausimai apie tai, ką jis apskritai veikia „Formulėje-1“, o dabar jam teks lenktyniauti už „Ferrari“. Mes turime susilaikyti vertinami, nespręsti apie lenktynininką po trejų varžybų, nors įprastai „Formulėje-1“ verdiktas paskelbiamas labai greitai.

Norrisas yra be galo talentingas. Mes jau įsitikinome, kiek geras jis yra prie mūsų mašinos vairo. Mes turime padėti jam vystytis, kontroliuoti išorines bei vidines viltis ir suteikti jam techniką, kuri leistų atskleisti jo talentą“.

Komentarai (0)


×