Z. Brownas: mes norime būti geriausia komanda tarp vidutiniokų (1)

Z. Brownas: mes norime būti geriausia komanda tarp vidutiniokų
logo 2019 Vasario 19 d. 14:31, McLaren F1

McLaren“ komandos vadovas Zakas Brownas džiaugiasi, kad jiems pirmoji bandymų Barselonoje diena susiklostė kur kas geriau nei prieš metus ir kartu tikisi, kad „McLaren“ ir toliau pavyks prisilaikyti numatytosios bandymų programos.

Zakas Brownas: „Pirmoji diena buvo gera – visi žino, kad mūsų užnugaryje keletas labai sunkų metų ir pernai pirma bandymų diena Barselonoje praėjo ne taip, kaip mes tikėjomės. Bet dabar viskas susiklostė normaliai. Mes nuvažiavome daug ratų, Carlosas Sainzas pripranta prie mašinos ir mums pavyko įvykdyti pirmosios dienos programą.

Carlosas demonstruoja labai rimtą požiūrį į darbą, pavyzdžiui, jis persikėlė gyventi arčiau „McLaren“ bazės, kad visą laiką galėtų būti su ekipa. Jis yra labai protingas vaikinas, palaiko labai gerus santykius su Lando Norrisu ir jis iš tikrųjų domisi savo komandos reikalais.

Carloso žodžiais, naujoji mašina jam paliko gerą įspūdį, bet mūsų dar laukia beveik septynios bandymų dienos ir mes pasiruošę tęsti darbus, kad MCL34 būtų dar greitesnė.

Šiais metais mes sieksime tapti geriausia vidurinės grupės komanda, bet varžytuvės tampa vis aštresnėmis ir mūsų konkurentai yra labai stiprūs, o lyderiai apskirtai važiuoja atskiroje kategorijoje. Bet mes pasistengsime prie jų priartėti tiek, kiek įmanoma, nors tai ir nebus paprasta“.


Komentarai (1)
Rimvydas Rozenas_2
| 02/19 20:41
Tai gaunas kad wiliamsai nori but blogiausi iš blogioku:/,nors manau kad paskutinioji siemet šviečias torams.
×

F-1.lt pulsas