Žvilgsnis į Kanados DP (4)

logo 2001 Birželio 06 d. 20:38
Po keturių etapų Europoje, F-1 keliasi į Šiaurės Ameriką - aštuntasis šio sezono etapas sekmadienį vyks Kanadoje.
"Ferrari" komanda tvirtina, kad pasiruošė puikiai ir tikisi Monrealyje pakartoti Monako triumfą. Čempionato lyderis Michaelis Schumacheris Gilles Villeneuve trasoje gali nugalėti jau penktąjį kartą. Jo komandos draugas Rubensas Barrichello turės dar vieną galimybę įrodyti, kad yra toks pat greitas, kaip ir vokietis ir tik amžinos bolido problemos neleidžia jo pavyti.
"McLaren" komandai Kanados etapas - dar viena galimybė priartėti prie "Ferrari". Mika Hakkinenas pripažįsta praradęs viltis kovoti dėl čempiono vardo, tad tikėtina, kad komanda atsižvelgs į daugelio F-1 ekspertų kritiką ir ims taikyti komandinę taktiką. Prentendentas į čempionus Davidas Coulthardas paskelbė, kad nepaisant dviejų nesėkmingų startų, kai dėl elektronikos gedimų jo bolidas nesugebėdavo pajudėti į apšilimo ratą, ir toliau naudos "launch control" sistemą. Gal trečias kartas nemeluos?
Nors yra labai greiti ir pretenduoja į lyderius, "Williams" pilotai dažnai nesugeba pasiekti lenktynių finišo. Kanados trasa greita, tad galingas "BMW" variklis neturėtų nusileisti "Ferrari" ir "Mercedes". Tiek Ralfas Schumacheris, tiek ir Juanas Pablo Montoya tikisi kovoti dėl vietų ant podiumo, o, jei pasiseks, net nugalėti.
Puikiai pradėjusią sezoną "Jordan" ekipą užgriuvo nesėkmės. Heinzas Haraldas Frentzenas tikisi, kad pagaliau pavyks įrodyti, ko jie iš tikrųjų yra verti. Jarno Trullis tvirtina, kad komanda sekmadienio lenktynėms bolidą paruošė puikiai ir tikisi finišuoti bent jau "taškuose". "Geltonieji" turi puikias sąlygas kovoti dėl trečiosios vietos čempionate, nes nuo "Williams" juos skiria tik penki taškai.
Į šią kovą tikisi įsitraukti ir "BAR", kuriuos nuo ketvirtoje vietoje esančių "Jordan" skiria tik vienas taškelis. Abi šios komandos naudoja "Honda" variklius, tad tai turėtų dar labiau paaštrinti kovą. Kanados DP - Jacque Villeneuvo "namų" lenktynės ir jis iš šio savaitgalio tikisi labai daug. Bolido problemų kamuojamas Olivier Panis taip pat norėtų papildyti savo "kraitį" vienu kitu tašku.
Šveicarai "Sauber", kartas nuo karto "sublizgantys" savo puikiu pasirodymu, kaip ir "BAR" turi dvylika taškų ir, be abejo, tikisi neatsilikti nuo konkurentų. Bus įdomu stebėti, kaip seksis debiutantui Kimmi Raikkonenui, šioje trasoje važiuosiančiam pirmą kartą. Nickui Heidfeldui Kanados trasa patiko, tad šiemet jis tikisi žymiai geresnių rezultatų, nei pernai...
Patobulinę bolidą, "Jaguar" Monake iškovojo pirmuosius taškus ir tikrai norėtų jų skaičių padidinti. Pedro de la Rosai reikėtų pasistengti, nes kol kas komandos "senbuvis" Eddie Irvinas stipriai jį lenkia. Ispanas tikisi gerai pasirodyti, tuo labiau, kad pernai jis, važiuodamas "Arrows" bolidu, Kanados etape visus nustebino puikiu pasirodymu.
Greita Kanados trasa pernai labai tiko "Arrows" bolidams - pilotai dažniausiai reguliuoja "tiesiosioms". Įdomu, kaip bus šiemet... "Strėlės", "Prost" bei "Benneton" turi po vieną tašką ir visų šių komandų pasirodymas lenktynėse yra sunkiai nuspėjamas. Kaip jiems seksis, pamatysime gana greitai - laukti liko nedaug.
Monrealis - tikrai ne ta trasa, kurioje pirmuosius taškus galėtų iškovoti "mažieji italai" - "Minardi". Čia pranašumą turi komandos su galingais varikliais, kuo jie tikrai pasigirti negali... Aišku, lenktynių eigos nuspėti neįmanoma ir gal pagaliau visus stebinančiam Fernando Alonso bei jo komandos draugui Tarso Marquesui pasiseks.

Komentarai (4)
MS
| 06/07 16:43 Atsakyti
Ferrari laimes!!!...o tiksliau M. Schumacheris :)
KSI
| 06/08 00:18 Atsakyti
...AHA, PRITARIU...
Radames
| 06/08 08:22 Atsakyti
Svajokit toliau:) Atejo McLaren era!
| 06/08 10:17 Atsakyti
McLarenu era pasibaige akmens amziuje, dar kai mamutai gyvi buvo.
Ferrari laimes!!! M.Schumacher -jega.
×

TOP naujienos