1_Protingas - specialusis F-1.LT "projektas"?

2011 Rugpjūčio 24 d. 09:46

Kaip manote - taip ar ne? Nes kuo toliau, tuo labiau darosi akivaizdu, kad butent sis veikejas siltai sedi po adminu "stogu" ir savo pasakomis apie ta pati per ta pati kelia sio tinklalapio reitingus. Is tikruju logiskas sprendimas: 1_Protingas "legaliais" komentarais (be keiksmazodziu) kirsina vartotojus, tie tarpusavyje draskosi iki isbaninimo, taip susikuria "n" niku ir toliau komentaruose spjaudosi vieni ant kitu. Karts nuo karto vel pasirodo 1_Protingas, nudrebia eiline savo pasaka ir vel putos is visu krastu pasipila. Komentarai po naujienos tiesiog verda, nauji "vartotojai" registruojasi, zodziu - puslapis kurenasi. Bet ar tai pateisinama? Ar tiesiog abejingumas ima virsu, vardan gero puslapio ivaizdzio? Ir kaip adminai visa tai toleruoja, matydami akivaizdu daugelio vartotoju nepasitenkinima esama situacija (konkreciai vartotoju 1_Protingas). Juk tai tiesiog nepagarba vartotojams.

2011 Rugpjūčio 24 d. 11:03

Internete tokie veikejai vadinami troliu.
Internete troliu vadinamas asmuo, kuris prisijungia prie susiformavusios bendruomenės, pvz., naujienų grupės ir skelbia fleimines, grubias arba įžeidžiančias žinutes, siekdamas išprovokuoti kitus bendruomenės narius bei nutraukti normalią diskusijų eigą, sąmoningai sutrikdyti bendruomenės veiklą, sukiršinti jos narius. Tokie pasisakymai, pranešimai dar kitaip vadinami Troll, Troll-Post arba Troll-Posting.
Geriausia tiesiog nekreipti demesio ;)

2011 Rugpjūčio 24 d. 11:17

Nesutinku: 1.Jei zmogus negauna bano ir yra "neparankus" jusu nuomonei, tai dar nereiskia, kad turi stoga. 2. Nepagarba vartotojams pasizymi ne sis puslapis, o "rimtasis", kur bet kokia kritine nuomone yra seriama banu. Yra viena tiesa ir ja adminas zino, priestarauti draudziama. Butent del to tam "rimtam" puslapyje komentaru (diskusiju) nerasta, nes jos numarinamos kaip neteisinga nuomone. Tai as vadinu operacija. 3. Labai gerai pastebeta - 1P numeta nesamone, o putojasi kas? Taigi laikas issiblaivyti ir del savo putojimo protrukiu nekaltinti kitu. 4. Nieko blogo, jei fanai kartais pasipyksta, bando vieni kitiems argumentuoti, atsiranda kruva nuorodu... Taip vyksta diskusija. Siuo atveju problema yra ne diskusija, o putojimasis nesugebant civilizuotai reiksti savo nuomones ar bent patyleti - ka manau adminai ir turi banint. Kaip temos autorius MSshumi pastebi - putojimasis siame puslapyje baninamas, tai reiskia, adminai karts nuo karto savo darba atlieka etikos sumetimais. 5. Niekas nevercia skaityti komentaru. 6. Shumofilija kaip ir ferrurimatika neisgydoma - uzuojauta ;D (p.s.pastebejau kad ne vis FIAT fanai negaluoja ferreurimatine negalia). 7. 1P - puslapio prikolas.

2011 Rugpjūčio 24 d. 12:04

1p kartais perlenkia lazda be reikalo, taciau jo zodziuose tiesos buna gana nemazai. Jeigu jis sugebetu kartais patyleti, butu isvis gerai. 100 kartu idomiau skaityti skirtingu nuomoniu "clashus", negu JIS da best, pats geriausias, JIS jega ir taip 25 is eiles... Ir svarbiausia ne vienas nebutu teisingas, nes tai subjektyvi nuomone... Susikurkit JIS.lt puslapi ir baninkit kiekviena ten uzsukusi "priesa", cia yra f1 pus;apis, todel vien JO garbinimas paprasciausiai nera logiska tokio puslapio egzistensija

2011 Rugpjūčio 24 d. 12:28

Manyciau kitiems reiketu suaugti ir ignoruoti jo komentarus, o jeigu, patys kurstot ta reikala, tai anas veikejas ir rasineja kuo daugiau. Simpe. Kad pvz. ir po naujausia temas apie MS. Dar anas neparase savo eilines visiems zinomos istorijos apie shumi, o komentatoriai jau rasineja, kad issizioje laukia musu herojaus komentaro. As tai asmeniskai nei laukiu, nei man idomu, nes ir taip zinau, kas ten bus parasyta :) Uz tai labai praverstu ne karta mineta ignore funkcija :)

2011 Rugpjūčio 24 d. 12:29

Na vel turbut prasideda kova tarp shumakeristu ir antishumacheristu. As nepalaikau nei vienos puses, todel pateiksiu kita nuomone, apie 1P ir kitus panasius asmenis. Visu pirma kiek teko skaityt 1P komentarus, retas kuris buna argumentuotas, todel kiek jo kalboj tiesos dazniausiai priklauso nuo to, kuriai pusei priklausai. Taip pat jis kiekvienam dalyke ar asmenyje izvelgia tik bloga arba gera(panasiai kaip pasaku personazai: vieni blogi, kiti geri ir kitokiais tapt negali). Dar galiu prideti, pakartodamas Mshumi, kad 1P stengiasi visus sukirsinti, neperzengdamas ribos, nors tai irgi ne visada pavyksta. Is tikruju sunku su tokiais komentatoriais kazka padaryt, todel nemanau kad adminai laiko stoga ar pan. Tiesiog jei toki isbaninsi uz kitu zmoniukirsijima, prades rekt kad adminai banina uz bet ka. Dar keletas tokiu nepatenkintu atsiras ir ziurek jau po kiekviena naujiena prades rastis "adminai grybai", "moderatoriai lopetos" ir panasiu komentaru. To tiek puslapiui tiek norintiems skaityt protingus komentarus aisku nereikia. Taip kad reziume: 1P yra ta pikzole kuri gadina komentarus "is vidaus", taciau tos pikzoles israut niekaip neiseina..

2011 Rugpjūčio 24 d. 12:33

Kadangi tema susijusi su manim man reikėtų patylėti, tačiau diskusijos autoriui, manančiam kad kažkas prisijungia prie kažko ir kažką sugadina, reikėtų pabandyti paskaityti 10 metų senumo diskusijas ir pasilyginti ar tik pats nebus ne ten prisijungęs ir kažką sugadinęs. Tokios pačios diskusijos, su nei kiek nesikeitusia nuomone buvo ir tada, didžiuma veikėjų buvo kiti. Vienintelis skirtumas tarp tada ir dabar, kad tada JIS buvo šlovės viršūnėj (čia priežastys nesvarbios) ir Jo gerbėjai jausdavosi labai komfortiškai giedodami odes ir rodydami rezultatus.
Deje šiuo metu dėl atitinkamų sąlygų nebuvimo, JO rezultatai pasidarė priešingi giedamoms odėms, iš to kyla didžiausias susierzinimas, o prisidėjus neigiamiems komentarams susierzinimas išvirsta į agresiją ir plūdimąsi...

2011 Rugpjūčio 24 d. 13:50

Atsiprašau nemačiau šios temos, todėl parašiau beveik tokią pačią žinutę ne ten kur reikia... :) manau administratoriai ištrins. Ką rašinėja 1_Protingas, visai neįdomu, perlenkia ar ne, jis siekia reklamos, o toks veiksmas yra taisyklių pažeidimas. Tą darydamas pažeidžia dar krūvą paskelptų šioje svetainėje taisyklių, Todėl gerbiami svetaines administratoriai, jei save ir mus vartotojus gerbiate, tai bent paskaitykite taisykles ir laikykitės jų patys! Cituoju: Draudžiami veiksmai: Nenormatyvinės leksikos (keiksmų, įžedžiančio slengo ir t.t.) naudojimas. Kitų vartotojų ar trečiųjų asmenų įžeidimai ir nepagarbos jiems reiškimas. Teksto ar temos pavadinimo rašymas didžiosiomis raidėmis. Taip pat dažnas didžiųjų raidžių naudojimas. Žinučių ar komentarų, kuriuose siekiama populiarumo, reklamos ir t.t. skelbimas. Kitų vartotojų provokavimas ir/arba priešinimas tarpusavyje. Veiksmai, kenkiantys F-1.LT vartotojų bendruomenei apskritai. Visos šios taisyklės buvo pažeistos!!! Todėl noriu paklausti, pagal kokius kriterijus jūs sprendžiate kam dėti baną o kam ne? Nes aš noriu žinoti ar taip pat galiu pažeidinėti visas taisykles iš eilės o jei nubausite bus tik patvirtinta, kad 1_Protingas jūsų pseudo vartotojas?!
Nors kita vertus, tokios temos atsiradimas jau byloja, kad 1_Protingas yra jūsų kūrinys, kitas senai būtų gavęs baną ir pamirštas! :D

2011 Rugpjūčio 24 d. 17:01

"matydami akivaizdu daugelio vartotoju nepasitenkinima esama situacija" - ta dauguma vartotojų yra mažvaikiai ir akli fanatikai-šūmacherastai, nepakantūs jokiai kitai nuomonei, besireiškiantys komentarais "šūmacher rulezzz", "go go šūmi" ir labai norintys, kad tik tokie komentarai čia ir būtų.

2011 Rugpjūčio 24 d. 17:49

Taip išeina, kad jei f-1.lt sukūrė 1_P, turėjo ir dr.Lauda sukurti :D. Šiaip temos autorius galėtų paskaityti kelių metų senumo komentarus, buvo nemažai veikėjų tiek vienoje tiek kitoje pusėje.

2011 Rugpjūčio 24 d. 18:50

:D

2011 Rugpjūčio 24 d. 18:59

Joo, tema nei į tvorą, nei į mietą. Jei nepatinka 1_Protingas komentarai, tai praleisk juos. Nereikia išvedinėti kokių nesamonių ar iš naujo išradinėti dviratį.

2011 Rugpjūčio 24 d. 20:27

mantazzai > apie temos autoriaus proto gylį pasako tiek jo pasirinkti favoritai tiek ir pats nikas... seniai tokios durnos temos nebuvo! Juokinga, kad Liamui atsitraukus iš aktyvių radikalaus šumacherizmo pozicijų, durnos temos vėl kyla iš tų pačių barikadų pusės....

2011 Rugpjūčio 24 d. 21:36

Sveiki,
Tamsta 1_Protingas pasisiųlė panaršyti senas temas, tai jas paskaičius, matosi, kad 1_Protingas galbūt ir nėra F-1.LT projektas, nes ankščiau šio komentatoriaus nickas buvo BeKelniu, bet dėl kažkokių priežasčių teko pasikeisti į 1_Protingas. Prašom pasiskaityti dėl kokių: http://www.f-1.lt/jaudriaus-yspejimai-ir-banai-d965,1

2011 Rugpjūčio 24 d. 21:37

ne tau sneketi apie proto gylius,o ypac apie favoritus :)))

2011 Rugpjūčio 24 d. 21:54

1_Protingas feat. Bekelniu - Leila.mp3 :D

2011 Rugpjūčio 24 d. 22:18

McBenz > ne dėl kažkokių priežasčių, o dėl tada neegzistavusios banų sistemos, kai banas būdavo duodamas visam gyvenimui!
Bet nebijok, nieks nepasikeitė - tiesa apie šumį nuoga ir toliau! Dabar jau visiem akivaizdžiai matoma, iš ko anksčiau galėdavo šumakeristai bandyti išsisukti... Vat nuogos tiesos ir nemėgsta, ypač taip gerai matomos kaip šalia Rosbergo!

2011 Rugpjūčio 24 d. 22:47

Bent jau tos tiesos ne prie Petrovo... :lol:

2011 Rugpjūčio 24 d. 23:01

Iki Petrovo JAM toli! Iki Petrovo dar reikia visą galiorką aplenkti! Tačiau po to šumakeristams didis džiaugsmas kiek didžių lenkimų JIS atlieka... Galėsit skaičiuot po Belgijos!

2011 Rugpjūčio 24 d. 23:23

Ir skaiciuosim lenkimus,o ne kilometrus paskui captain slow :D

2011 Rugpjūčio 25 d. 07:14

Tai tokiu atveju gali paskaičiuot ką aplenkia boksuose pro garažus važiuodamas - dar daugiau bus. Bet kiek iš šumio pasisakymų mačiau, tai JIS priešingai nei tu geriau jau aukščiau - gal net kokioj 7-8 vietoj svajoja važiuot, nei kad gale Kartekijanus lenkinėt...

2011 Rugpjūčio 25 d. 08:52

ar ne beprasme tema? Mano tema "ar ilgai kraus Niko shumiui" buvo uzdaryta, kuri aktuali ir siandien. pakures nauja, naujam sezonui, gavau bana ir likau nesuprastas...idomu ar si tema nera beprasmiskesne???
ne i tema, ar isdrys paskelbti tema, kaip atsiliepia jordanas apie MS:
http://www.balsas.lt/naujiena/552126/buves-m-schumacherio-komandos-vadovas-michaelis-senas-maisas

2011 Rugpjūčio 25 d. 10:03

MSchumi, tai gal tu sukūrtas šiai tiesai išaiškinti? :) Visiškai pritariu Zeto. Čia jums ne Schumacherio fanų puslapis, tad jei žmonės jo nemėgsta, tai ir išsako savo nuomonę. O kad kiti putojasi ir dar kiti vis laukia 1_Protingo komentaro, tai čia jūsų pačių problemos yra.

2011 Rugpjūčio 25 d. 11:21

:lol: @ temos autorius :goodjob: kažkas ne ten įsijungė? Man išvis juokas ima iš tų, kurie čia metukus kitus šitam portale ir neturi pagarbos jausmo senbuviams. Iš vienos pusės gerai, kad kadaise nuėmė adminai tą skaitliuką postų, bet iš kitos ir nelabai. Bent jau galėtų būti data po nicku, kada prisijungė prie F-1.lt tas vartotojas, tai bent pagarbos gal sulauktume :) 1_P visus 10 metų vienodai komentavo, o nepasitenkinimas juo sukilo pagrinde grįžus(labai apverktinai ir apgailėtinai) JAM. O JO fanai(kai kurie jį tik jutubo klipuose matė(2002m A1 Ringe)) vis griežia dantį, kaip čia JĮ užgaulioja :D suaukt teks ir palikt 1P ramybėj. Trolių reiktu ieškot po kitais nickais besislepiančių...

2011 Rugpjūčio 25 d. 13:17

Kad ir kaip ten bebūtų, man vis tiek nickas "1_Protingas" siejasi su "Šumacheris" :D išties tenka pripažinti, kad 1_Protingo mintys buna prasmingos ir taiklios, bet taip pat jos buna su gaidele tipo koks MS yra nevykelis. Talentas - visur įžvelgti MS. Net juokinga, kaip galima tiek metų varyti ant JO. Patarimas būtų atsikratyti komentarų su MS šešėliu, kurie užgožia gerus komentarus. Nebent yra pasisakoma tam, kad papiktinti tokius "super-MS-fanus", kurie susikuria nick'us su vokiecio inicialais ir po to kuria tokias diskusijas, kaip ši :)

2011 Rugpjūčio 25 d. 14:04

išvis keista, kai diskusija dar neuždaryta, nes šnekėti kaip ir nebūtų apie ką. Ne mano bėdos, kad kai ką skaudina ms važiavimas labai giliai. Ir išvis būtų sveika šiek tiek subręsti, subrandinti mintį prieš kuriant diskusiją - kad netyčia neapsijuoktum....

2011 Rugpjūčio 25 d. 15:26

"kaip galima tiek metų varyti ant JO" ir net didziosiom raidem *** juokdariai :D

2011 Rugpjūčio 25 d. 17:22

1_Protingas tu kartais ne is Rokiskio?

2011 Rugpjūčio 25 d. 17:54

Tema neuždaryta, nes visi supranta, kokie šūmacherastai likimo nuskriausti. Tai ir gyvuoja raudonųjų genijų temos apie overolus, arba šita. Gauna kampelį ir lieja ašaras. Nors geriau visokie mšūmiai, šdabestai, šūmirulezai ir panašūs pas psichologus kreiptųsi, bet gal linksmiau bandoje pažliumbti.

2011 Rugpjūčio 25 d. 18:36

džeKale> nu tik jau ne tau siuntinėti, kur kam kreiptis, psichopate tu :D

2011 Rugpjūčio 26 d. 00:23

menstru_ktoriau > yra dienų, kuriomis tau nereikėtų rašyti....

2011 Rugpjūčio 26 d. 05:18

1_Protingas, nepulsiu as gincintis ir diskutuoti ka tu darai blogai ar gerai nes tai beprasmiska. Visi mes turim savo nuomone ir bandom ja pagrysti ir taip visada bus. Kartais parasai objektyvu komentara,bet dazniausiai pili pamazgas,teisingos jos ar ne velgi galima gincintis.Taciau pasakyk man,kodel dazniausiai tupi pasikavojes,nieko nerasai po kitomis naujienomis,taciau pasirodzius nors vienam zodeliui,kuris prasideda Shumi.....kaip viesulas isiverzi i komentuojanciu gretas?
Kas del nesantaikos kurstymo,manau,kad patys ja kurstome ir barames be reikalo. Geriau nekreipti demesio i tas nesamones akla garbinima arba akla neapykanta.Geras fanas tas,kuris sugebes pasidziaugti geru rezultatu ir nusivyles del blogo rezultato nepusl irodineti kazkokiu aklu tiesu.
Kaip sake Leopoldas: Vaikai,gyvenkime draugiskai :)
1_Protingas,rasyk tuos objektyvius ir pagrystus komentarus kokius tu moki rasyti,gana jau nebepyk ant Shumo,pasaulis vistiek sukasi :))

2011 Rugpjūčio 26 d. 07:51

:D baik, Tuinyla. Ne tau aiškinti, kada man rašyti. O jei tau tomis dienomis "raudonos kelnaitės", tai čia jau ne mano problema :)

2011 Rugpjūčio 26 d. 10:30

SF > kai atsakysi į klausimą, kodėl po Perezo ar Kartekijano naujienomis postų mažiau 10 kartų nei po šumio, Hamiltono Bulių ar Alonzo naujienomis, tai pabandysiu paaiškint, kodėl ir aš parašau po šumio naujienomis...

2011 Rugpjūčio 26 d. 10:41

1_Protingas> cia tavo zmona turi 4 vaikus?

2011 Rugpjūčio 26 d. 16:26

1_Protingas>>> Todėl, kad tu ten parašai komentarą, kuris užkabina šumasheristus, jie pradeda varyti ant kitų pilotų, tuomet kitų pilotų mažieji fanai pradeda "ginti" savo numylėtinius ir tada jie visi pradeda rietis - štai tau ir milijonas post'ų po naujiena apie šumacherį :D

2011 Rugpjūčio 26 d. 16:46

Kam koncentruoti tema apie 1_JI jei 1_JIS ir taip yra prieinamas kiekvienoje naujienoje nes kiekvienos naujienos diskusija baigiasi apie 1_JI.

2011 Rugpjūčio 26 d. 16:47

Tiem kuriuos 1_JIS erzina: nekreipkit demesio i zmogu be kelniu :D.

2011 Rugpjūčio 26 d. 16:55

ka reiskia tuinyla?

2011 Rugpjūčio 26 d. 18:22

xerx>>> Karolis Tuinyla aka 1_Protingas :D
http://www.f-1.lt/-d5383,176

TOP naujienos

F-1.lt pulsas