5 drąsios prognozės 2024 m. „Formulės-1“ sezonui (5)

5 drąsios prognozės 2024 m. „Formulės-1“ sezonui
logo Vasario 28 d. 07:00, F1 nuotr.

Kiek neįprastai ketvirtadienį startuoja naujas „Formulės-1“ sezonas, o dar neįprasčiau yra tai, kad pirmosios lenktynės vyks šeštadienį. 

Bahreine kelios minutės po 17 valandos raudonos šviesos bus užgesintos ir bolidai pasileis į pirmąjį posūkį. Prieš sezono pradžią – penkios drąsios „F-1.lt“ puslapio prognozės

1. „Ferrari“ iškovos bent 5 pergales

„Ferrari“ paskutinį kartą bent 5 pergales iškovojo 2018 metų sezone ir drąsus spėjimas toks – tai ateinančiame sezone pasikartos. Daug vilties šiai prognozei įpūtė sėkmingi „Ferrari“ bandymai Bahreine. Be to, komandos lenktynininkai Charlesas Leclercas bei Carlosas Sainzas dėl skirtingų priežasčių ateinantį sezoną turės labai daug motyvacijos – tiek vienas kitą aplenkti, tiek savo akcijas pakelti prieš 2025 metus. Galiausiai, sunku patikėti, kad „Red Bull“ bus tokie geri, kaip praeitais metais, tad kažkuri dalis jų pergalių turi kažkam kitam atitekti. Kodėl tai ne „Ferrari“, kuri bandymuose buvo antra komanda po „bulių“?

2. „Alpine“ sezonas – akivaizdžiai prasčiausias jų istorijoje

„Alpine“ prieš sezoną deklaruoja mažus lūkesčius. Spaudoje kalbama, kad jie iš bolido didesnio proveržio tikisi tik sezono eigoje, su didesniais atnaujinimais. Klausimas kyla paprastas: kodėl bolidas nėra tinkamai paruoštas jau dabar, sezono pradžiai? Tokie pranešimai veda link to, kad visą laiką ambicijas demonstravusi „Alpine“ komanda 2024 metais turės blogiausią sezoną savo istorijoje. Prieš tai pavyko užimti 5, 4, 6 vietas Konstruktorių taurėje, tačiau dabar tai nesišviečia. Panašu, kad „VCARB“ ir „Williams“ perspektyvos yra šviesesnės.

3. „VCARB“ surinks bent 100 taškų

Kitų komandų vadovų sukilimas prieš „VCARB“ ir „Red Bull“ dar neįvyko, todėl dukterinė „bulių“ komanda vis dar gali džiaugtis. Vėl stipriai bendradarbiaujančios komandos, atrodo, pastatė dar vieną puikų bolidą, su „Visa Cash App“ ir „VISA“ rėmėjais. „VCARB“ lenktynininkai yra stiprūs (Yuki Tsunoda, Danielis Ricciardo), o per bandymus bolidas atrodė greitas. Viskas pastatyta taip, kad galima bandyti nervus gadinti lyderiams ir pasiekti nuo 2021 m. nematytą 100 taškų ribą.

4. „Red Bull“ sezono viduryje atsisveikins su Sergio Perezu

Iki sezono pradžios liko lygiai viena diena, tačiau „Red Bull“ dar neišsprendė skandalingos situacijos su Christianu Horneriu. Tai gali būti valandų, dienų klausimas. Bet kuriuo atveju, atrodo, kad Sergio Perezo ateitis „Red Bull“ nemažai priklausys ir nuo šio skandalo pabaigos. 2023 metais buvo panašu, kad Horneris yra tas, kuris palaiko meksikietį, kol Helmutas Marko nespindi pasitikėjimu Checo atžvilgiu. „Red Bull“ turi sugebėjimą sezono eigoje imtis permainų, o Perezas vaikšto ant plonytės linijos. Jis vėl privalo sezono pradžioje demonstruoti gerus rezultatas, kad sezono eigoje nekiltų klausimų dėl jo ateities ar netikėto atleidimo. Kitu atveju „Red Bull“ nedels. 

5. George‘as Russellas pranoks Lewisą Hamiltoną

2024 metų sezone santykis tarp Lewiso Hamiltono ir George‘o Russello bei „Mercedes“ bus labai įdomus. Faktas tas, kad daug metų „Mercedes“ ekipai atidavęs britas įsibėgėjus sezonui neturės tiek daug informacijos apie šios komandos ateitį, kai kurie susitikimai jo atžvilgiu gal net vyks už uždarų durų, dėl vienos paprastos priežasties – 2025 metais laukiančio perėjimo į konkurentų „Ferrari“ stovyklą. Daugiau informacijos savo bagaže turintis Russellas ruošis tapti naujuoju „Mercedes“ veidu ir jo ambicija bus viena ir vienintelė – siekti čempionų titulo, o su šiuo tikslu galima pranokti ir Lewisą Hamiltoną.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
lolol
IP: ae918c1 | 02/28 13:36 Atsakyti
Ruselui nereikia pranokti Hamiltono, nes jam garantuoti metai ar net keleta, kol adaptuosis naujasis Wolfo protežė Andrea Kimi Antonelli. Dėl kurio beje mersai ir davė tik 2 metų kontraktą Hamiltonui. Ko pastarasis neatleido ir pabėgo pas Ferarius
https://www.autosport.com/f1/news/mercedes-gave-hamilton-short-f1-contract-to-keep-antonelli-option-open/10580596/
Taip, kad ne seras išdavė mersus, bet Wolfas išmainė liusytę į jaunesnį :D
O jaunasis Botas už 3 metų iš mersų keliaus atgal į Williams. Gal netgi už 2.
mirkam
IP: cdc89c5 | 02/28 14:14 Atsakyti
lolol
02/28 13:36

Ruselui nereikia pranokti Hamiltono, nes jam garantuoti metai ar net k... skaityti daugiau

O kaip atrodytų MB įvaizdis, jei jų geresnis pilotas išeitų ir liktų prastesnis už NR1 rolę? Kaip tik statyčiau, kad MB viešai toliau pasakos apie lygybę, bet faktiškai padarys viską, kad GR surinktų daugiau taškų ir LH išėjimas atrodytų kaip pš. Labai nustebsiu, jei nebus fejerverkų, LH tikrai ne tas kur tyli. Čia kelčiau intrigą ne ar GR surinks daugiau taškų, o ar LH su MB sugebės oriai be skandalo išsiskirti.
Aivaras 1
IP: 709d904 | 02/28 11:50 Atsakyti
na siaip marko jau pasake, kad perezas liks kitiems metams jei atvaziuos cempe 2as ir laimes 1-2 etapus. tai sansai likti dideli. hornerio byla cia kuo deta?
Klepsidra
IP: f493dd1 | 02/28 15:11 Atsakyti
nelabai kas cia drasaus yra, isskyrus Ferrari pergaliu skaiciu ir nesamoningo pavadinomo komandos taskus, kuriu ji nesurinks. Alpine, kad bus lavonai, tikriaus viesas faktas.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 02/28 17:49 Atsakyti
lolol
02/28 13:36

Ruselui nereikia pranokti Hamiltono, nes jam garantuoti metai ar net k... skaityti daugiau

dabar jau Toto gali sakyti ka nori - po fakto. jei Lewis butu likes lygiai taip pat galejo pasakyti, kad George turi kazka irodyti ar pan
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983