8 futuristinės technologijos, pritaikytos „EQS“ elektromobilyje

8 futuristinės technologijos, pritaikytos „EQS“ elektromobilyje
logo 2022 Kovo 02 d. 21:00, Gamintojo nuotr.

Augant elektromobilių paklausai, technologijos, kurios kažkada atrodė sunkiai įgyvendinamos, tampa įprastomis. Pristatysime net aštuonias futurines technologijas, kurios yra „Mercedes-EQS“ modelyje.

MBUX sistema su dirbtiniu intelektu

Jutikliai fiksuoja ne tik atstumą iki šalia esančių automobilių, bet ir jų greitį, įsibėgėjimą, aplinkos apšvietimą, kritulius, vairuotojo mirksėjimą ir tai apie ką kalba keleiviai.

Superekranas supergalimybėms

Integruoto ekrano plotis – 141 cm, plotas – virš 2400 kv.cm. Gamintojas jį vadina „MBUX Hyperscreen“. Ekranas išlenktas taip, kad žiūrėdami iš bet kurio salono taško nematysite jokio vaizdo iškraipymo.

Baterija: iki pajūrio ir atgal

Tai leidžia vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 780 kilometrų (pagal WLTP) ir išvysto 385 kW variklio galią.

Išorinis dizainas – ne tik dėl efektyvios išvaizdos

Atsparumo koeficientas siekia vos 0,20, o tai dar labiau padidina salono komfortą, kuris vairuojant yra itin tylus.

Autonominis vairavimas

Pasirenkama „Drive Pilot“ funkcija leidžia automobiliui visiškai autonomiškai važiuoti iki 60 km/h greitkelyje ar gatvėje susidarius kamščiui. Tuo metu vairuotojas gali naršyti internete arba peržiūrėti el. paštu naudojant In-Car Office programėles.

Biometrinis identifikavimas

Kai sistema atpažįsta vairuotoją, automobilis prie jo prisitaiko, pavyzdžiui, sėdynė ir išoriniai veidrodėliai pasislenka į anksčiau nustatytą padėtį.

Greito snaudimo programa

Įjungus šią programą, vairuotojo sėdynė nusilenkia į poilsio padėtį, užsidaro langai ir nuleidžiamos žaliuzės, salone pradeda cirkuliuoti jonizuotas oras ir užsidega raminančios lemputės. Vairuotoją pažadina ypatingi garsai ir kvapai, taip pat subtilus masažas ir sėdynės ventiliacija.

Savaime atsidarančios durys

Vairuotojui priartėjus prie automobilio, durelių rankenos išsikiša, o priėjus, durys atsidaro pačios. Be to, MBUX sistema leidžia vairuotojui arba keleiviui automatiškai atidaryti galines duris, pavyzdžiui, paimant vaikus iš mokyklos.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821