A. Albonas: tik keliomis dešimtosiomis nusileidome „Mercedes“

A. Albonas: tik keliomis dešimtosiomis nusileidome „Mercedes“
logo 2022 Rugpjūčio 27 d. 20:50, Pirelli

„Williams“ lenktynininkas Alexas Albonas kvalifikacijoje Belgijoje užėmė devintą vietą, bet dėl varžovų baudų startuos šeštas. Jo komandos draugas Nicholas Latifi parodė 17-tą laiką, tačiau rytoj startuos 11-tas.

Alexas Albonas: „Mes puikiai atrodome šioje trasoje. Komanda jaučiasi užtikrintai visą savaitgalį – mes tikėjomės patekti į antrą kvalifikacijos dalį, o patekimas į finalą buvo kiek netikėtas, bet labai džiaugiuosi dėl to.

„Williams“ mašina čia yra greita ir mes dar sužinome apie jos ypatumus. Po trečios treniruotės komanda pakoregavo reguliavimus ir tai padėjo kvalifikacijoje. Mūsų bolidams tinka trasos, kuriose reikia žemos prispaudžiamosios jėgos ir kai oro sąlygos naudingos mums, pavyksta parodyti gana gerą laiką.

Devinta vieta atitinka mūsų tempą. Sprendžiant iš viso, šiandien kvalifikacijoje visi nuvažiavo švarius ratus ir mes tik kelias dešimtąsias nusileidome „Mercedes“. Tai rodo, kad prie tam tikrų sąlygų mes sugebame iš bolido išspausti maksimumą.

Dėl varžovų baudų startuosiu iš šeštos pozicijos – pabandysiu ją išlaikyti ar net ką nors aplenkti. Teoriškai, aplenkti mane bus sudėtinga, kadangi mano automobilis yra labai greitas tiesiosiose, bet Spa nėra Monakas, kur gana lengva priešininkus laikyti už nugaros. Rytoj trasoje teks pakovoti alkūnėmis“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 6
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
„Spa-Francorshamps", Spa
Trasa: „Spa-Francorshamps", Spa (Belgijos GP)
Ilgis: 7,004 km Ratų skaičius: 44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066