A. Giovinazzi: esu labai laimingas, kad galiu mokytis iš Kimio (3)

A. Giovinazzi: esu labai laimingas, kad galiu mokytis iš Kimio
logo 2019 Rugpjūčio 16 d. 19:15, Alfa Romeo

Nuo šio sezono pradžios „Alfa Romeo“ komandos pilotu tapęs Antonio Giovinazzi kol kas nerodo išskirtinių rezultatų ir yra iškovojęs vos vieną tašką bei asmeninėje įskaitoje lenkia tik abu „Williams“ komandos atstovus.

Visai kitokius rezultatus rodo italo komandos draugas Kimi Raikkonenas. Patyręs suomis savo sąskaitoje turi jau 31 tašką ir asmeninėje įskaitoje yra įsitaisęs aštuntoje pozicijoje.

Bendraudamas su „MotorsportWeek“ A. Giovinazzi atskleidė, kad darbas su K. Raikkonenu turi tiek pliusų, tiek minusų, tačiau pripažino, jog 2007 metų „Formulės-1“ čempionas svariai prisideda prie jo tobulėjimo.

„Šioje situacijoje yra tiek pliusų, tiek minusų. Gerai yra tai, kad turiu galimybę mokytis iš Kimio, stebėti jo duomenis, analizuoti jo veiksmus tiek trasoje, tiek už jos ribų. Stengiuosi iš jo išmokti kuo daugiau dalykų.

Iš kitos pusės, jis yra pasaulio čempionas, kuris vis dar demonstruoja gerus rezultatus. Kimis turi labai daug patirties ir beveik niekada nedaro klaidų. Būtent todėl kartais mano tempas lenktynėse gali atrodyti nepakankamai geras vien dėl to, jog jis yra lyginamas su Kimio pasirodymu.

Vis tik aš esu labai laimingas, kad galiu mokytis iš Kimio, nes jis yra labai greitas pilotas bei sukaupęs daug patirties. Jei aš jo kažko paklausiu, jis visuomet man padeda.

Nuo pat pirmųjų lenktynių šį sezoną aš tobulėju ir, manau, kad prie to svariai prisidėjo ir Kimis“, - kalbėjo A. Giovinazzi.

Komentarai (3)


Black_Death
| 2019 Rugpjūčio 17 d. 19:00
Juokas juokais, bet kodel visalaik stumti ant zmogaus kuris paprasciausiai nesislepia?
Kiek daug yra negerusiu ir/ar nevartojusiu, m? Pvz.zinau LT sportininka kuris pyle ir ant rytdienos isskrido i olimpiados atidaryma.
Stalke
| 2019 Rugpjūčio 17 d. 12:10
Uz trasos ribu, prie sprite buteliuko tikrai yra ko mokintis
Micius
| 2019 Rugpjūčio 16 d. 22:01
Antonio laikai ne ką geresni nei Gasliaus... deja...
×