A. Shovlinas: mes nekeisime posvyrio kampo (5)

A. Shovlinas: mes nekeisime posvyrio kampo
logo Balandžio 07 d. 16:25, Daimler AG

„Mercedes“ komandos vyriausiasis inžinierius Andrew Shovlinas įsitikinęs, kad galiojant 2021 m. bolidų tobulinimo ribojimams bus labai sunku pasiekti žymesnio pranašumo prieš „Red Bull“...

Andrew Shovlinas: „Ä®prastai metų eigoje mes stengiamės padidinti bolido prispaudžiamąją jėgą ir padidinti jėgainės galią, bet dabar viskas yra apribota taisyklių. Mes turime labai mažai laiko darbui vėjo tunelyje, o jėgainės tobulinimas didinant jos galią šiemet apskritai neįmanomas.

Todėl tenka ieškoti kitų kelių konkurencingumui didinti. Manau, kad jei mums pavyks gerai susitvarkyti su savo darbu ir į trasas atvažiuosime su subalansuotu bolidu, kuris sugebės gerai dirbti su padangomis, tai mums padės. Kovos šiais metais žada bÅ«ti labai įtemptos. Mes neturime galimybė modernizuoti bolido taip, kad atsidurtumėm toli priekyje. Tikiuosi, kad tokios galimybės neturės ir „Red Bull“.

Spėju, kad permainos reglamente daugiau sutrukdė toms komandoms, kurios naudoja bolidus su žemu reiku (išilginio bolido posvyrio kampu trasos atžvilgiu). Prisimenu, kad penai paskutines lenktynes laimėjo „Red Bull“, bet sezono bėgyje mes buvome greitesni, o dabar to nėra. Arba permainos reglamente labiau atsiliepė mums, arba jie geriau interpretavo naująjį reglamentą.

Bet yra kaip yra. MÅ«sų bolidas bus pajėgus kovoti dėl čempionų titulo, jei mes labai gerai su ja dirbsime ir surasime protingus sprendimus. Žinoma, kad mes nekeisime dabartinio reiko. Neįmanoma paprasčiausiai pakelti mašinos galo 30 mm – taip paprasčiausiai prarastumėm visą sezoną“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 60
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (5)
TomTom
IP: d1cf999 | 04/08 18:00 Atsakyti
Matomai netokia didele problema jiems bus pasivyt ir aplenkt RBR. Kitaip manau suktusi chebra ir keistu ta pasvirimo kampa. Dabar matyt kitur patemps ir bus ok.
pauliusj
IP: da5a304 | 04/08 09:09 Atsakyti
reikas = prošvaisa.rasykit arba lietuviskai arba angliskai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas