A. Sutilui ir S. Buemi – bausmės už avarijas (13)

A. Sutilui ir S. Buemi – bausmės už avarijas
logo 2010 Spalio 24 d. 15:12, Bridgestone Motorsports
Adrianas Sutilas („Force India“) ir Sebastienas Buemi („Toro Rosso“) sulaukė sankcijų už Korėjos GP lenktynių metu sukeltas avarijas. Abu pilotai kitose varžybose startuos penkiomis pozicijomis žemiau tų, kurias pelnys kvalifikacijoje.
Į ne vieną incidentą Yeongamo trasoje įsivėlęs A. Sutilas buvo nubaustas už susidūrimą su Kamui Kobayashi („Sauber“) 47-ame lenktynių rate. Be sportinės nuobaudos, vokiečiui, incidentą paaiškinusio visas varžybas prastai veikusiais stabdžiais, dar buvo skirta ir 10 000 JAV dolerių bauda.
S. Buemi, tuo tarpu, į teisėjų nemalonų pateko už susidūrimą su Timo Glocku („Virgin“), po kurio abu lenktynininkai buvo priversti pasitraukti iš tolimesnės kovos.
Varžybų metu arbitrai taip pat nagrinėjo Bruno Sennos („Hispania“) ir Jarno Trulli („Lotus“) avariją, tačiau dėl jos nesiėmė jokių tolimesnių veiksmų.


Komentarai (13)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
gytisz
| 10/25 10:47 Atsakyti
Be abejo, Adriano veiksmai pagyvino lenktynes. Visgi manevras prieš Kamui buvo daugiau nei optimistinis. Taip lįsti į posūkio vidų su probleminiais stabdžiais... Nežinau, man pasirodė nebrandus vokiečio sprendimas. Žinoma, gerbiu šį lenktynininką už jo drąsą, bet juk čia galėjo nukentėti ir jaunasis japonas, o tai jau būtų tikrai negerai.
Micius
| 10/25 07:39 Atsakyti
Viskas čia gerai ! Šaunuolis AS ! O stabdžiai tai visai Force Indijai veike prastai, nes Liucis taip pat ne karta stabdydamas vingiavo ir žiauriai išslysdavo. Nesuprantu už ką skiriamos tokios baudos ??? Kaip Darius sako, tai jei visiems įdomu kaip traukinuku važiuoja, tai lai, bet man tai jau geriau toks pasirodymas, nei traukinukas. Žmogus kovojo iki galo, aš ir taip daryčiau, vistiek ne taškuose važiuoji. Per daug nedramatizuokit čia :))) Lenktynės buvo įdomios, ir Sutilas prie to tik prisidėjo :)
dariussss5
| 10/24 21:56 Atsakyti
daugelis komentaru tai uzknisantys.kai be klaidu ir lenkimu visas lenktynes visi pravaziuoja traukinuku tai dejuoja kad nuobodu dabar vel negerai
STI
| 10/24 18:58 Atsakyti
ne nu nepykit FI gerbejai, bet Adrianas nusipelne ziaurios kritikos. Buemi tik kelis kart avantiuriskai zaide, bet AS - smarkiai gasdino antra desimtuka. trajektorijos, greiciai, subordinacija - atrodo kaip statuose ziuredavom kadilaku kautynes.. . bendrai paemus, sis gp buvo pilnas priestaringu jausmu.
Dusty
| 10/24 17:27 Atsakyti
Tai koks Sutilas cia herojus kad vaziuoja kaip kolukietis su plugu ir gadina kitiems lenktynes. Nemaciau nei vieno jo paskaiciuoto lenkimo. Taranas siu lenktyniu ir tiek
HORN
| 10/24 16:01 Atsakyti
Keista buvo matyti Sutil'a taip vaziuojanti. Abu buvo verti baudu. Sakyciau net 10 vietu baudas galejo duoti.
traskalas
| 10/24 15:55 Atsakyti
gerai, kad kayobashio artas atslaike, atai ir i galva tokiam galima duot...
deivec
| 10/24 15:48 Atsakyti
nu idomiai...neveikia stabdziai...tai stabdau tame paciame taske kaip ir vyrukai su gerais stabdziais...
neprofesionalus paaiskinimas is sutilo...
o siaip tai manau petrovas nesedes bolide jau kitais metais...
MANOR
| 10/24 15:45 Atsakyti
Nejaugi jums idomu ziuret kaip kazkoks trasoje nesiorientuojantis nevykelis visus paeiliui taranuoja?
f-1-naujokas
| 10/24 15:41 Atsakyti
herojus dare klaidas,o uz jas mokejo ne tik jis
×

TOP naujienos